Team firmy Alee Frajda budują animatorzy, którzy plan zabaw dostosują personalnie do uczestników imprezy. I to największy walor podanej firmy, gdyż rodzice zdecydowani na skorzystanie z pomocy wykwalifikowanych pedagogów wiedzą, że zabawy okażą się każdorazowo przystosowane do ich pociech, a zajęcia będą nowatorskie. Zabawy, z jakich rozpiską można obeznać się pod adresem https://aleefrajda.pl/o-nas zawsze przystosowane są do wieku a także do upodobań dzieci. Bardzo często z usług wskazanej firmy opiekunowie robią użytek, gdy chodzi o opracowanie zabaw na wesele. Rodzice albowiem zwykle chcieliby pobawić się w swoim gronie, a maluchy siedzą wtedy przy stole i się nudzą.

Tymczasem, animator jest im w stanie zagwarantować bardzo dobrą i odbywającą się w bezpiecznych warunkach zabawę. Obejmować będzie ona chociażby: zabawy muzyczno – ruchowe, zajęcia artystyczne, wykonywanie tatuaży z zastosowaniem farb przeciwalergicznych, a także wiele innych form. Propozycja usług firmy rozdzielona jest na kategorie: dla rodziców, dla przedszkoli i szkół, dla firm, dla nowożeńców, na każdą okazję. W dodatku, organizowane są szkolenia i warsztaty dla animatorów, jacy chcą się rozwijać zawodowo. Rodzice mogą korzystać z usług doświadczonych animatorów: na urodzinach, koloniach, albo w ramach wizyty świętego Mikołaja.

Ponadto, mogą korzystać z możliwości przygotowania urodzin tematycznych, w zależności od upodobań malucha. Przedszkola oraz szkoły mogą wybrać pomoc animatorów w trakcie wydarzeń takich jak: Dzień Pluszowego Misia, odwiedziny świętego Mikołaja, bal karnawałowy, Pierwszy Dzień Wiosny, pikniki rodzinne, albo Dzień Dziecka. Przygotowywane są również warsztaty tematyczne dla placówek. Przedsiębiorstwa chętnie wykorzystują wsparcie Alee Frajdy podczas imprez dla firm albo świątecznych spotkań z rodzinami pracowników. Dla Nowożeńców przygotowane są rozbudowane zestawy na uroczystości weselne. W dodatku, na każdą sytuację można skorzystać z przygotowania warsztatów dużych baniek mydlanych albo wynajmować fotobudkę, fotolustro czy żywe maskotki. Alee Frajda oferuje również porywające pokazy iluzji.