Doskonale dostosowane odmiany kaw do pracy w biurze udostępnione są w sklepie internetowym CzasKawy.pl. Z uwagi na to, że podany sklep reprezentowany jest przez ekspertów, którzy wyjątkowo dobrze znają się na tym, jakie kawy mogą zasmakować konkretnym osobom, wystarczy zaprezentować im preferencje smakowe osób zatrudnionych w biurach. W takiej sytuacji na pewno podane zostaną najlepsze rodzaje. Kawa ziarnista do biura musi dobrze smakować i właśnie dlatego eksperci ze wskazanego sklepu podają doskonałe ich zdaniem rodzaje, jakie zasługują na uwagę ze strony kupujących. Są to kawy producenta Riposso w odmianach: Bianco, Crema Blend, Exlusive B&K, Exlusive Brasil, Arabica a także Intensive. Są to kawy, jakie bez trudu można przygotować w kawiarce, jak i w firmowym ekspresie. Do określonych odmian kaw można dokupić akcesoria takie jak: kawiarki, odkamieniacze, porcelanowe filiżanki i kubki, zaparzacze French Press, młynki do kawy, uszczelki i sitka do kawiarek, kubki termiczne, miarki do kawy, termosy i spieniacze do mleka.

Można również kupować dodatki sygnowane logo firmy CzasKawy. To znaczy, że kącik pracowniczy na czas przerw można zaopatrzyć kompletnie, a podwładni będą usatysfakcjonowani. Opłaca się także zapoznać się z rankingiem kaw zamieszczonym na stronie online oraz z radami na temat parzenia kawy.

Można dzięki informacjom na blogu dowiadywać się między innymi jak przechować kawę, aby nie traciła swojego smaku albo jakiego rodzaju kawę wręczyć pracownikom w prezencie. Szczegóły zamówienia można przedyskutować z obsługą klienta. Przy dużych zamówieniach można oczekiwać korzystnych cen oraz błyskawicznej przesyłki. Przedsiębiorcy doceniają współpracę z taką marką. Jeśli zamówienia przekroczą wyznaczoną przez sklep sumę, to otrzymuje się dodatkowe paczki kawy. Poszczególne odmiany kaw dla biur wyróżniają się nadzwyczajnym aromatem a także smakiem. Ogromny dobór wysokiej jakości kaw ziarnistych i mielonych to coś co wpływa na pozytywną opinię o tym punkcie sprzedaży.