Bogato wyposażony sklep online Korex proponuje produkty z naturalnego korka. Zaliczają się do nich: panele trójwymiarowe, korki ścienne, podstawy z korka, tapety z korka, panele podłogowe z korka, parkiety korkowe, rolki korkowe, izolujący korek, gumę korkową, korki do jogi, listwy z korka oraz różne elementy dodatkowe z korka, jakie można wykorzystywać w domu. To ukazuje, że oferta magasindeliege.fr jest rzeczywiście rozbudowana. Korek ma sporo cech, dzięki czemu można go wykorzystać na wiele sposobów.

Podane powyżej wyroby rozdzielone są w kategoriach, wobec czego zakupy są sprawniejsze. Każdy wyrób jest dokładnie opisany i dołączone są do niego zdjęcia. Wyroby korkowe wykonane są z drewna dębowego korkowego, nietoksycznego i uodpornionego na wpływ grzybów lub pleśni. To gwarantuje ich bezpieczeństwo dla zdrowia. Konsument ma świadomość, że korek nie traci cech użytkowych, nawet po dłuższym czasie. Jest to bardzo dobry izolator termiczny oraz pochłaniacz zawilgocenia.

Dlatego można go wykorzystać w: izolacji termicznej i akustycznej ścian zewnętrznych oraz wewnętrznych, izolacji podłóg, izolacji stropów, izolacji termicznej i akustycznej stropów akustycznych na dachach płaskich i pochyłych, na tarasach albo jako antywibracyjny towar przy maszynach służących do wykańczania oraz ozdabiania dowolnych powierzchni. Każdy towar Korex opisany jest dokładnie, pod kątem właściwości technicznych.

Dostępne produkty klient może wyselekcjonować z bogatej propozycji kolorów oraz tekstur. Dekoracyjne oraz praktyczne produkty korkowe udostępnione są w atrakcyjnej cenie, co motywuje do zakupów. Producent Korex stale rozszerza ofertę i pewne jest, że każdy może w niej znaleźć coś odpowiedniego do potrzeb. Szczególnie, że surowiec taki jest znacznie bardziej popularny.

Niezależnie od tego, czy komuś zależy na posiadaniu korkowej posadzki, części aranżacyjnych, bądź użytecznych do domu lub w ogródku, znajdzie wyrób idealny. Wybrać go można na podstawie wskazanych na witrynie wymiarów.