Dla pań buty to coś więcej aniżeli wyłącznie okrycie stóp. Buty są niesamowicie znaczącym dodatkiem, dopełnieniem własnego ja, towarzyszem korygującym nastrój, gdy wszystko inne zawodzi. Skupmy się jednak na aspekcie bycia dodatkiem oraz to dodatkiem w dość nietypowym miejscu, a mianowicie w łóżku. Wielu mężczyzn rozpoczyna nieomalże klękać, kiedy słucha o damie uprawiającej seks w szpilkach. Ten mały fetysz jest niezmiernie ceniony. Wobec tego panie muszą ulokować finanse w zakup czerwonych półbucików na gigantycznych obcasach – im bardziej klasyczne, tym przyzwoiciej zadziałają na mężczyznę. Jednoczy się to najpewniej z zakodowanym w świadomości obrazem diwy, jaka niejednokrotnie występuje w filmach dla dorosłych. Żaden pan nie oprze się takim figlom.

Z nieraz może ten rodzaj zabawy się rozwinie w waszej sypialni oraz zamiast perfekcyjnych szpilek zaczną się pojawiać mega długie kozaki bądź też inne wersje butów na wysokich obcasach. Niewątpliwie nie należy eksperymentować z obuwiami noszonymi na co dzień – ani tenisówki, ani glany, ani tym bardziej domowe kapcie przenigdy nie będą na tyle seksowne, żeby działać podniecająco na płeć męską.

Bodajże że do łóżka idziemy z sadownikiem w tajemnicy przed panem domu – wtedy każde buty, jakie akurat będziemy miały na nogach będą działać podniecająco. Głównie że szkoda będzie czasu na to, aby zajmować się ich ściąganiem… Lato to czas, kiedy zrzucamy całkiem dużo ubrań. Odsłaniamy dużo ciała, nie jedynie ze względu na panującą temperaturę, jednak również po prostu po to, by się zademonstrować – rekomendujemy klapki w stylu etno. Letnie buty też odsłaniają sporo – fenomenalne sandałki są wyznacznikiem doskonałej letniej temperatury. Mimo to nie wolno zapominać o tym, iż sandały upiększają stopy tylko wtenczas, gdy stopy same są zadbane. Ergo: nim założymy letnie obuwie, zainwestujmy we własne stopy. Bez względu na to, czy zdecydujemy się na pedicure w domowym zaciszu, lub w salonie kosmetycznym, pamiętajmy o jednym: jednorazowy zabieg nie wystarczy, by zdołać przez całe wakacje chodzić w odkrytych obuwiach. Odkrywanie stóp wywołuje ich wysuszanie. Kiedy do sandałów wpada piach, wywołuje otarcia oraz odciski.