Rzęsy trzymane są na powiekach przez około 85 dni, po czym rozpoczynają pełną regenerację, która trwa 6 tygodni. W tym czasie będziesz tracić tusz do rzęs jeden po drugim, więc nie musisz się martwić. Jeśli zauważysz, że stają się rzadkie i wypadają z nienormalną prędkością, musisz uruchomić alarm. Zobacz więcej szczegółów na stronie internetowej https://stylowymag.pl/jak-prawidlowo-troszczyc-sie-o-zdrowie-43629

Możliwe przyczyny utraty glonów:

złe lub przeterminowane kosmetyki;

niewłaściwe środki opieki ludowej;

alergie;

zapalenie skóry wokół oczu;

ostre tłumienie odporności przez antybiotyki;

niezrównoważona dieta.

Jeśli nie znalazłeś możliwych przyczyn wypadania rzęs z powyższych powodów, skonsultuj się z lekarzem. W większości przypadków Zjawisko to może być oznaką wielu chorób, terapeuta na pewno mówi.Algi zbudowane są z keratyny, dlatego tak ważne jest wzbogacenie tego składnika. Włącz do swojej codziennej diety pietruszkę, nalewkę z dzikiej róży, świeżą bułgarską paprykę. Prosta obsługa wzmacnia rzęsy i zapobiega ich wypadaniu.

Używaj kosmetyków, które Ci odpowiadają. Właściwy tusz do rzęs nie szczypie oczu i nie powoduje swędzenia. Wyrzuć takie narzędzie i zastąp je bardziej miękkim, delikatnym.Nie wycieraj oczu, aby jeszcze bardziej spowodować wypadanie rzęs. Zawsze noś okulary przeciwsłoneczne, filtr UV chroni rzęsy i zapobiega ich przedwczesnej śmierci.

Kontrola żywności, usuwanie słodyczy i mąki. Produkty te zapobiegają wchłanianiu witamin i minerałów, które są potrzebne do prawidłowego wzrostu włosów i oczywiście rzęs. Jedz więcej mięsa, warzyw i owoców, produktów mlecznych i zbóż.jak malować rzęsy tuszem do rzęs

Wydłuż rzęsy: mit czy rzeczywistość

Ci, którzy twierdzą, że naturalne glony można rozmnażać, są w głębokim błędzie. Tak, można je hodować lub używać przedłużanego tuszu do rzęs, ale w innych przypadkach genetyka na to nie pozwoli. Jest pewien okres, w którym glony rosną, wtedy nic nie można zrobić. Stosowanie środków ludowych może zwiększyć grubość i sprawić, że kolor będzie bardziej nasycony i żywy”, ale nie przedłuża się.

Postęp nie zatrzymał się, eksperci opracowali operację przeszczepu alg. Zwykle uciekają się do chirurgów plastycznych, którzy przywracają twarz po oparzeniach lub innych urazach, które nie oznaczają naturalnego rozwoju glonów. Operacja trwa 4 godziny, w tym czasie doświadczony lekarz pobiera włosy ze strefy czasowej i przeszczepia je pod ruchomą powiekę.

To jasne, kiedy ludzie stosują radykalne metody, ponieważ nie mają wyboru. Są jednak kobiety mody, które celowo wszczepiają włosy w okolice rzęs i chcą je przedłużyć. Ta procedura wymaga starannej pielęgnacji, trudno jest przyciąć włosy na oczach i sprawić, by były gładkie.

ROZSZERZONA PIELĘGNACJA ALG

Rzęsy Xtreme zostały opracowane, aby ułatwić codzienną pielęgnację i makijaż. Aby uzyskać perfekcyjny wygląd na całej długości, zalecamy stosowanie produktów zaprojektowanych przez Xtreme Lashes, które przedłużają ich żywotność i pielęgnują okolice oczu.

XTREME LASHES PRZEDŁUŻONA INSTRUKCJA PIELĘGNACJI ALG

Xtreme Lashes nie ma zasady 24 lub 48 godzin. Wszystkie czynności wykonasz z nimi w 3 godziny po nałożeniu rzęs bez żadnych ograniczeń.Tak jak myjesz włosy, rzęsy muszą być regularnie czyszczone. Zaniedbanie pielęgnacji zarówno przedłużanych, jak i Xtreme rzęs może prowadzić do przedwczesnego rzęs.Regularnie szczotkuj przedłużone rzęsy szczoteczką.

Do demakijażu użyj Eye Makeup Remover i Facial Cleanser, płyn do demakijażu oczu, który nie zaburza składu stawów, a także odżywia rzęsy. Używaj razem z gąbkami do makijażu Xtreme Lashes i niestrzępiącymi się aplikatorami, które nie zawierają waty ani włókien.Klientkom, które mają tłustą cerę lub odwiedzają saunę polecamy zastosowanie bazy ochronnej na rzęsy Protective Coating, która chroni stawy i przedłuża żywotność rzęs.Aby uzyskać bardziej wyrazisty wygląd, możesz użyć tuszu do rzęs Xtreme Lashes Length and Volume Mascara (0,25oz – e7,4ml), który jest przeznaczony specjalnie do przedłużanych rzęs.

CO POSTĘPOWAŁO W ROZSZERZONEJ GLODZIE?

Zbędny stres mechaniczny – strzelanie, przecieranie oka, ciągnięcie rzęs, usypianie twarzy do poduszki. Trwała na rzęsy i koloryzacja rzęs. Produkty zawierające oleje i produkty wodoodporne. Demakijaż wacikami i patyczkami, użycie nieodpowiedniego płynu do demakijażu. Aplikacja nieodpowiedniego tuszu do rzęs

GDZIE KUPIĆ PRODUKTY?

Wszystkie produkty do pielęgnacji przedłużanych rzęs możesz kupić u swojej stylistki Lashes lub w naszym e-sklepie Dermitage. Potrzebujesz więcej inspiracji, jak dbać o rzęsy? Albo jak poprawnie opisać siebie? Mamy dla Ciebie te inspirujące artykuły:

  1. Pielęgnacja przedłużanych rzęs
  2. MakijażJeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się ze swoim Stylistą Xtreme Lashes.