Często wykonywane reparacje w FixMyPC to: zmiana matrycy, reparacja płyty głównej, czyszczenie notebooka, wyczyszczenie PC, zmiana dysku, wymiana pamięci, wymiana procesora, wymiana gniazda zasilania.

Najważniejszym momentem każdej tego typu naprawy jest klasyfikacja, czyli znalezienie przyczyny niepoprawnego działania komputera oraz laptopa. W naprawa komputerów FxMyPC jest ona zawsze błyskawiczna oraz trafiona, z uwagi na doświadczenie pracowników. Ponadto, umiejętni specjaliści potrafią sobie radzić również ze skomplikowanymi oraz rzadko spotykanymi awariami. Propozycja jest skierowana do mieszkańców Kwidzyna, o ile jednak właściciel sprzętu nie mieszka w Kwidzynie, a planuje właśnie w FixMyPC mieć przeprowadzoną reparację to może swój osprzęt podesłać za pośrednictwem kuriera do firmy. Reperowane są pecety oraz komputery osobiste cenionych marek.

Pracownicy sporo elementów posiadają w pracy, a gdy jakichś nie mają – to są one błyskawicznie zamówione. To przyspieszy proces naprawy. Klienci doceniają profesjonalizm jakim cechuje się wskazana marka, szybkie zrealizowanie usługi jak i niewygórowane koszty naprawy. Oferowana jest pełna gama usług z zakresu informatyki, umożliwiających naprawiać, ale też usprawniać osprzęt komputerowy. Zlecenia wykonywane są dla klientów prywatnych oraz dla klientów biznesowych. Jeżeli więc sprzęt nie działa jak należy to warto zgłaszać do wykwalifikowanych serwisantów. To oni sprawnie ocenią sprzęt oraz wyeliminują awarie związane ze sprzętem i podzespołami, jak i software. Najwyższy standard świadczeń to efekt tego, że eksperci FixMyPC są świadomi, że sprzęt komputerowy jest szczególnie istotny w pracy. Wykonywane są również zamówienia niestandardowe. Na przykład, dużą uwagą cieszy się świadczenie chłodzenia wodnego, obejmująca dobór a także montowanie kompletu chłodzenia cieczą. Abstrahując od tego, czego dotyczy naprawa, można mieć gwarancję, że będzie skuteczna. Często przeprowadzane naprawy są na to dowodem.