Słowo promocja przyciąga konsumentów na magnes, jeśli można zapłacić za danym produkcie mniej to po co przepłacać? Drogeria Hebe dba o swoich konsumentów oraz chce przyciągać nowych poprzez promocyjne ceny. Dlatego też raz na 2 tygodnie powstają gazetki promocyjne Hebe, w których znajdują się aktualne produktu dostępne w niższych cenach. Gazetka znajduje się oczywiście w sklepie, ale co najważniejsze dostępna jest na stronie internetowej Hebe. W obecnych czasach wiele osób korzysta jednak z aplikacji, która gromadzi wiele gazetek promocyjnych – także Hebe. W szybki i wygodny sposób można zapoznać się z przecenionych asortymentem.

Gazetki Hebe są w przejrzysty sposób podzielone na różne działy: ukochane marki kosmetyków; pielęgnacja, koloryzacja i stylizacja włosów; makijaż, dodatki do makijażu; włosy; twarz; higiena; dzieci; zdrowie; dermokosmetyki, czy zapachy. Często także na końcu gazetki jest ustanowiona ogólna zniżka kosmetyków na daną markę. Lubimy dbać o siebie, próbować różnych kosmetyków, czasem mamy alergię, dlatego też warto kupować w cenach promocyjnych.

Każda oszczędność pieniędzy cieszy, dlatego że można je wydać na inne przyjemności. Wobec tego też warto zapoznawać się na bieżąco z gazetkami promocyjnymi Hebe, zwłaszcza że można to zrobić bez wychodzenia z domu. Brak czasu sprawia, że trudno chodzić po sklepach i wyczekiwać na promocje. Oczywiście dla sklepów ustalanie promocji jest korzystne, przyciągają klientów, którzy zazwyczaj i tak przy okazji kupują inne potrzebne produkty.