Jeżeli interesują Cię rzęsy to zapewne wiesz, że istnieją wersje bezklejowe. Jak one wyglądają i czy warto się nimi interesować? Postaramy się wyjaśnić kilka kwestii na ten temat.

Rzęsy bezklejowe – wersje magnetyczne

Nie chcesz rzęs, których aplikacja przebiega z pomocą specjalnego silikonowego kleju? Powinnaś zainteresować sie modelami bezklejowymi! Takimi modelami są rzęsy magnetyczne. W tym przypadku zamiast substancji łączącej, rzęski mają specjalne magnesy trzymające całość. Masz pewność, że rzęski nie spadną, a mogą być noszone cały dzień. Wystarczy je ściągnąć przed snem – warto też dodać, że to modele wielorazowe. Po całym dniu mogą być założone kolejnego dnia bez żadnych obaw o zdrowie. Wystarczy kontrolować ich stan i odpowiednio dbać o sztuczne włosie. Do ich aplikacji nie musisz zamawiać dodatkowego kleju, a rzęsy magnetyczne nie niszczą Twoich naturalnych włosków. Używane są w użytku codziennym i na specjalne okazje.

Jak odpowiednio zadbać o rzęsy bezklejowe i magnetyczne? 

Wiesz zapewne, że odpowiednie dbanie o rzęski pozwala korzystać z nich dłużej. Jak to robić i co może się przydać? Ważnym elementem pielęgnacyjnym są szczoteczki do rzęs, które nabyć możesz w bardzo wielu sklepach internetowych. Uważaj także nakładając rzęsy bezklejowe, aby ich nie uszkodzić. Do założenia wystarczy metalowe penseta, która ułatwia aplikację, ale nie jest to obowiązkowy produkt, ponieważ niektóre osoby robią to za pomocą własnych rąk.

Jak rozpoznać najlepsze rzesy magnetyczne? 

Jakościowe produkty cechuje unikalna struktura oraz trwałość. Pamiętaj, że sztuczne rzęsy to ważny element stylizacji, więc powinny utrzymać się tak długo jak obiecuje producent. Szczoteczki do rzęs możesz mieć przy sobie, aby od czasu do czasu przeczesać sztuczne włoski. Pozwoli to na ich odpowiednie wyprofilowanie, a w efekcie nie będa często wypadać. Rzęsy magnetyczne są idealne dla kobiet w każdym wieku. Ich efekt jest wręcz niezadowalający, dlatego są tak chętnie wykorzystywane. Możesz przekonać się o tym osobiście!