Jednym z nadzwyczaj wielu pomysłów na obiad jest pizza. W znacznej większości zapracowanych domów, gdzie obydwoje rodziców funkcjonuje do spóźnionych godzin, jako formę obiadu proponuje się dzieciom pizze. W tym celu zostawia się pieniążki starszym dzieciom i zachęca, żeby po szkole zabrać rodzeństwo do ulubionej pizzerii lub, jeśli pizzeria jest daleko od miejsca zamieszkania- zadzwonić oraz złożyć zamówienie. Jest to nadzwyczaj ułatwiające, albowiem dzieci się najedzą, a rodzice nie powinni zbędnie zwalniać się z pracy. Rodzice mają również akcesoryjną pewność, że dzieci nie będą korzystały z gazówki.

Ewidentnie taka forma obiadu nie jest tak do końca sprawdzonym pomysłem, ponieważ pizza zamawiana w pizzeriach, to fastfood, ale poprawniejsze to niż głodówka dzieci. Panowie znacznie więcej agi przywiązują do pizz, jakie podaje się w porządnych lokalach oraz pizzeriach. Dla mężczyzn imponująca pizza powinna zawierać gigantyczne ilości mięsa, sera, sporadycznie warzyw. Najważniejszym dodatkiem warzywnym dla nich jest cebula, pomidor i papryka. Panowie znacznie chętniej jedzą pizze z pionierskimi akcesoriami mięsnymi.

Lubią mieć „dużo” na talerzu. Kobiety w przeciwieństwie do mężczyzn stawiają na smak, a też liczą kalorie. Dla pań pizza powinna być lekka, warzywna. W przeciwieństwie do mężczyzn panie uwielbiają oliwki, ogórki, szpinak, sałatę, pieczarki, paprykę. Znacznie mniej zajadają się mięsnymi pizzami, odwrotnie do panów, którzy miłują smak boczku, mięsa mielonego, kurczaka grillowanego. Dla jakiegokolwiek konsumenta i konesera szczególnych przepisów na pizze, funkcja zamawiania przez telefon jest niezmiernie ważna. Jeśli chodzi o kwestię wygody, to jest to nieporównywalnie idealna funkcja.

Stale, kiedy jest tylko możliwość i czas, wolno zamówić sobie trafną pizzę oraz zaczekać w zaciszu domowego kąta na dostawę. Dla wielu ludzi jest to niekiedy pomysł na obiad. Dotyczy to w głównej mierze zapracowanych rodziców, którzy swoim starszym dzieciom zostawiają pieniądze na pizzę, aby nie były głodne. Pizza na telefon od tutaj, to również częste zamówienie, kiedy tak właściwie w sobotni wieczór zbiera się grupka znajomych, żeby porozmawiać, odprężyć się obejrzeć mecz w telewizji. Nie ma, wówczas czasu na przygotowywanie posiłków, a pizza i tak smakuje najprzyzwoiciej.