Wykwalifikowani specjaliści od opon dla ciężarówek z serwisu mobilnego Truck Opony s.c. oferują działające przez całą dobę pogotowie wulkanizacyjne dla ciężarówek. Całodobowy serwis opon w zakresie wulkanizacja 24h oferuje: montaż i demontaż opon ciężarowych w rozmiarach od 17,5 do 22,5 cali, montaż i demontaż konkretnych opon rolniczych, naprawę opon metodą na zimno albo na gorąco, pogłębianie bieżnika opon, wyważanie kół techniką klasyczną lub proszkową, jak i weryfikację ciśnienia w oponach.

Jeżeli natomiast uszkodzenia opony w pojeździe ciężarowym są duże, można w serwisie bezzwłocznie kupić nowe opony i skorzystać z opcji ich założenia przez ekspertów. Opony będą dopasowane wzorcowo do wszystkich ciężarówek albo naczep.

Kiedy więc tylko kierowca w czasie trasy ma problem z ogumieniem, musi skontaktować z zakładem. Im szybciej opony będą naprawione lub zmienione, tym korzystniej oddziałuje to na dobre imię przewoźnika. Numer opublikowany jest na witrynie www, wobec czego nikt nie będzie mieć problemu ze skontaktowaniem się. Działający mobilnie serwis dla ciężarówek oferuje również: naprawy mechaniczne w kompletnym zakresie, naprawy układów hamulcowych i pneumatycznych, a także naprawy silników i skrzyń biegów, kierując kierowców spoza województwa do odpowiedniego warsztatu.

Naprawa albo zmiana opon to specjalność wskazanej marki. Wyważanie kół także wykonane jest tak szybko jak to umożliwione. Opłaca zaznajomić się ze stroną serwisu, aby nabrać przekonania do oferowanych usług. Opony w ciężarówkach narażane są na duże obciążenia, a ich naprawa może być skomplikowana. Nie ma zbyt dużo serwisów stacjonarnych zajmujących się wymianą opon w ciężarówkach.

Z tego powodu opcja skorzystania z mobilnego serwisu jest dla dużej liczby kierowców atrakcyjna. Imponująca wiedza, umiejętności specjalistów oraz indywidualne nastawienie do zgłaszanych awarii sprawiają, że firma jest rekomendowana wśród kierowców ciężarówek.