Kolekcja Sant Agostino to prestiżowa imitacja naturalnych kamieni. Ceramica Sant Agostino to pochodząca z Włoch marka, która swoją pozycję w światowym przemyśle ceramicznym buduje od przeszło 50 lat. Konkretne produkty, sygnowane Sant Agostino stanowią połączenie włoskiego kunsztu, tradycji a także nowoczesnego podejścia. W familijnej manufakturze ogromną wagę będzie przykładać się do wysokiej jakości tworzonych płyt. Kiedy zaś chodzi o nowoczesność, to świetnym przykładem jest na to projekt Supernatural.

Pozwoliło to Włochom projektować płytki, które bardzo dobrze naśladują piękno oraz pełnię przyrody. Nic dziwnego, że produkty takie są światowymi bestsellerami. Ogromną popularnością chwali się na przykład seria Blendart, imitująca drewno z efektem postarzania. Dostępne wyroby z pochodzącej z Włoch kolekcji można zakupić w sklepie online Sekret Elegancji.

W takiej Galerii Włoskich Płytek dostępne produkty są nad wyraz dokładnie opisane, jak i dodawane są do nich zdjęcia. Z tego względu żaden kupujący nie ma zastrzeżeń odnośnie tego, na co musi się zdecydować.
Ponadto, jeżeli ktoś ma jakieś zapytania, to może o wszystko zapytać ekspedientów ze sklepu, jacy świetnie znają się na dostosowaniu płytek do określonych wnętrz.

W punkcie sprzedaży znajdują się wszystkie kolekcje od wskazanego producenta. Płytki mają zastosowanie na ściany lub na podłogi. Mają też różne rozmiary, dzięki czemu każdy może je przystosować do własnych upodobań a także do zastosowania, jakie dla nich przewiduje. Czas oczekiwania na zrealizowanie zamówienia to czternaście dni.

Płytki można dobierać pod względem: wymiarów, wysokości, szerokości, typu, kształtu, efektu, wybarwienia oraz grubości. Poza płytkami ściennymi i podłogowymi udostępnione są też: wielkoformatowe, gresy oraz łazienkowe. Klienci mogą wybrać pośród modeli kwadratowych oraz prostokątnych. Imitacja naturalnych kamieni sprawdza się idealnie w pomieszczeniach modernistycznych lub zainspirowanych industrializmem. Jeśli ktoś zastanawia się nad tym, aby mieć w mieszkaniu oryginalne wnętrza, to musi zdecydować się na ten zakup.