Monolith to marka zajmująca się sprzedażą designerskich oraz praktycznych pergoli na tarasy. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje pergole materiałowe, pergole lamelowe a także pergole szklane, prezentujące się jako dachy szklane. Każdy typ pergoli scharakteryzowany jest na stronie www. W dodatku, można zobaczyć przykładowe zamówienia i dopasować dla siebie odpowiedni typ.

Dzięki temu, nowoczesna pergola będzie przystosowana do całościowej architektury mieszkania. Sprzedając pergole łódź przedstawiciele firmy sugerują się za każdym razem indywidualnym podejściem. Specjaliści nie tylko wskazują, na jaką pergolę się zdecydować, ale również wskazują, w jaki sposób dbać o pergolę. Dla konsumentów zaoferowane są na równi rozwiązania standardowe, jak i niebanalne. Wycena jest w każdym przypadku opracowana jednorazowo, zależnie od oczekiwań kupującego.

Eksperci robią samodzielnie pomiary, by mieć gwarancję, że designerski dodatek będzie maksymalnie przystosowany do wyznaczonegopomieszczenia. Ze względu na to, że Monolith nawiązał współpracę z najlepszymi wytwórcami i firmami serwisowymi, można oczekiwać sprawnie wykonanej reparacji, jeśli tylko pojawi się taka konieczność. Klienci zdecydowani są na pergole jako efektywną ochronę przeciwsłoneczną na tarasie. Na dodatek, przekonuje ich to, że pergole takie prezentują się szczególnie nadzwyczajnie. Wiodące zalety oferowanych pergoli, abstrahując od ich typu to: spora funkcjonalność, niemały wybór gabarytów, wytrzymałość na oddziaływanie wiatru oraz opadów deszczu. Żeby taras prezentował się o wiele efektywniej, klienci mogą zamawiać dodatki do pergoli. W punkcie sprzedaży dostępne są: oświetlenie ledowe, panele przesuwne, promienniki ciepła, rolety screeny. Dodatki takie umożliwiają jeszcze bardziej cieszyć się znajdowaniem się pod pergolą, niezależnie od pory dnia. Przykładowo, oświetlenie można wmontować w wybraną część pergoli i nacieszyć się towarzystwem bliskich na tarasie, nocą, także w zimowych miesiącach. Pergole oferowane przez Monolith doskonale wpasują się w koncepcję nowoczesnych obiektów.