Marka zajmująca się sprzedawaniem nowoczesnych zabudów na tarasy, czyli Monolith może pochwalić się wszechstronną ofertą. Flagowymi produktami są markizy oraz pergole, natomiast w sklepie firmowym można zaopatrzyć się również w systemy przeciwsłoneczne stosowane wewnątrz i zewnętrzne. Można spodziewać się, że abstrahując od tego, jaki dopasuje się element z markizy Poznań, usługa zostanie wykonana wszechstronnie. Klienci dostaną wskazówki dotyczące wyboru odpowiedniego pod konkretną zabudowę wyjścia, wykonane będą pomiary oraz prace montażowe.

Dodatkowo, wykwalifikowani pracownicy Monolith oferują też przeglądy. Zapewnione jest to, że kiedy klient zakupi wyselekcjonowany z oferty element, stworzy niebanalny klimat na tarasie. Można będzie na nim relaksować się o każdej porze dnia oraz o każdej porze roku. Przykładowym z elementów jakie prezentują się dosyć modernistycznie są żaluzje fasadowe. Mają one pióra o większej sztywności, co pozwala z nich korzystać wewnątrz, jak i na zewnątrz. Lamelami można kierować pod wybranym kątem, co daje możliwość swobodnego regulowania natężenia słonecznego.

Zainteresowanie klientów Monolith zwracają też refleksole. To unowocześniona forma zabezpieczania pomieszczeń przed słońcem. Co ważne, produkt ten można zastosować tak samo na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektu. Refleksole bardzo dobrze sprawdzają się na przeszklonych powierzchniach pionowych. Wyjątkową propozycję w ofercie stanowią pergole, czyli zadaszenie tarasu do ogrodu. Mogą one mieć formę wolnostojącą albo opierającą się. Dostępne są w Monolith w postaci: tekstylnego składanego dachu, zadaszenia w formie obracających się lameli aluminiowych lub użytecznego i estetycznego dachu oszklonego. Dzięki nim można utworzyć dodatkową przestrzeń na tarasie. Można czuć się tam w 100% komfortowo, przykładowo dzięki dodatkom jakimi są: oświetlenie ledowe czy rolety boczne typu screen. Dla osób posiadających ogrody szklane rekomenduje się natomiast werandy, działające jako system ochrony UV.