Gamma to nowocześnie wykonująca usługi marka szkoleniowa. Są one rozdzielone na: kompetencje miękkie oraz szkolenia twarde. Kompletna lista kursów podana jest na stronie internetowej, razem z harmonogramem oraz charakterystyką konkretnych opcji. Szkolenia powiązane z kompetencjami miękkimi dotyczą: szkolenia sprzedażowe, szkoleń z efektywności osobistej, szkoleń z zarządzania projektami, szkoleń HR, szkoleń z zakresu administracji publicznej.

Natomiast, szkolenia eksperckie obejmują dziedziny takie jak: logistyka, transport i spedycja, hr, kadry i płace, prawo, nieruchomości i budownictwo, drogownictwo, energetyka i inwestycje, ochrona środowiska, szkolenia komputerowe, szkolenia finansowe, a także szkolenia farmaceutyczne i kosmetyczne. Interesującą propozycję w katalogu podanej marki stanowią Akademie Szkoleniowe oraz Programy Liderskie. Jest to format rozwojowy łączący w sobie produktywność pracy podczas warsztatów internetowych wraz z pełnym zaangażowaniem kursów podczas między internetowymi spotkaniami. Platformy wymiany doświadczeń, materiały inspiracyjne, jak i orientacja na rezultaty we wdrażaniu najnowszych metodyk, technik oraz praktyk skutkują rozwojem uczestników a także podwyższeniem kompetencji.

Rezultaty są widoczne w późniejszej realizacji obowiązków zawodowych. Cykle złożone z paru warsztatów w nowatorski sposób pozwolą wykorzystywać wiedzę oraz umiejętności uczestników w praktyce i bazują na wymienianiu doświadczeń poprzez peermentoring. Wykwalifikowani trenerzy wykorzystują sporo narzędzi wspierających rozwój, koncentrując się również na integracji grupy oraz wszechstronnych rozwiązaniach dla firm. Uczestnicy szkoleń jakie organizuje wskazana firma szkoleniowa, jak i ich pracodawcy mogą też liczyć na zaprezentowanie rozwiązań dedykowanych. To wskazuje, że Gamma to profesjonalna marka szkoleniowa, nastawiona na produktywność pracy kursantów.