Inwestycja w zabudowie bliźniaczej w Dolinie Zimnika zrealizowana przez firmę Locus Home jest nad wyraz atrakcyjna, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Inwestycja złożona jest z 3 domów w zabudowie bliźniaczej. Jest to osiem lokali mieszkalnych o powierzchni użytkowej wynoszącej od sześćdziesiąt pięć m2 do dziewięćdziesięciu trzech metrów kwadratowych. Wskazany z oferty dom na sprzedaż lipowa umiejscowiony jest w miejscu urokliwym, lecz jednocześnie też dopasowanym pod kątem rodzin z dziećmi.

Dlatego jest tam wiele miejsc usług. Dużym walorem dla osób ceniących naturę jest widok na Skrzyczne. Samo położenie zaprezentowanego osiedla zachęca też do aktywności na wolnym powietrzu. To tereny bardzo dobre na spacery, nordic walking lub jeżdżenie na rowerze. Dolina Zimnika oddzielona jest od osiedla zaledwie o 1,5 kilometra, a Szczyrk – o 8 kilometrów. Do Jeziora Żywieckiego dojazd wynosi 9 kilometrów. Oferowane budynki na tym osiedlu są energooszczędne, co gwarantuje między innymi niskie kwoty za ogrzewanie w porze zimowej. Domy zbudowane są w technice tradycyjnej murowanej, z tworzyw, zapewniających perfekcyjną izolację cieplną i akustyczną. Osiedle jest ogrodzone, co zapewnia bezpieczeństwo mieszkańcom.

W okolicy znajdują się wszystkie istotne punkty: sklepy, ośrodek zdrowia, apteka, galeria handlowa, szkoły, przedszkola a także restauracje. Każdy z dostępnych obiektów jest scharakteryzowany na witrynie www. Można także zapoznać się z galerią zdjęć i cenami. Później, kiedy ktoś podejmie decyzję, to kwestie szczegółowe ustala już z deweloperem. Znacznie więcej osób zabiega o to, żeby mieszkać w zdrowych okolicznościach, dlatego nie jest czymś dziwnym, że inwestycja w Dolinie Zimnika spotkała się z tak dużym zainteresowaniem. Domy w dobrej cenie i w atrakcyjnych warunkach są godne uwagi. Zwłaszcza dla tych osób, które chcą zamieszkać dalej od centrum miasta i lubią Beskid Śląski. Z infrastrukturą w tej kameralnej okolicy nie będzie problemu.