Spotkanie, rozmowa kwalifikacyjna bądź zgromadzenie z przyjaciółmi to jedynie co poniektóre z sytuacji, w jakich pełne przekonanie siebie staje się cechą pożądaną i upraszczającą formowanie relacji międzyosobowych.

Często niemniej jednak sam ubiór, jaki do tej pory odgrywał wielką rolę w budowaniu pewności siebie, okazuje się nie spełniać zamyślonej funkcji. Nie wszystkie kobiety mają świadomość, iż nie wyłącznie to, co jest zauważalne na pierwszy rzut oka, niemniej jednak także oraz bielizna damska obszerne rozmiary powoduje, iż jesteśmy w stanie poczuć się porządniej nawet, kiedy jesteśmy przyodziane cały dzień w sportowy komplet.

Najważniejsza jest stworzona przez nas świadomość tego, co nosimy pod ubraniem. Jeśli jest to pełna wdzięku bielizna, czy celowo zakupiony na daną okazję komplet, to na pewno nasza świadomość kobiecości wzrośnie, a w konsekwencji staniemy się bardziej odważne i atrakcyjne dla otoczenia. Badania pokazały, że duże znaczenie ma również dobór koloru bielizny – czerwona, oprócz tego wzmacnia poczucie pewności siebie, dzięki czemu oceniane będziemy, jako otwarte oraz zdecydowane.

Ktokolwiek słyszał o gigantycznym znaczeniu barw, jakie umieją nie tylko budować nastrój w pomieszczeniu w zależności od odcienie ścian, czy dodatków, niemniej jednak także w istotny sposób wpływają na samopoczucie. Podobnie istotną rolę odgrywa kolor bielizny, który to ujawnia nie tylko nastawienie do życia, lecz według naukowców świadczy o charakterze i preferencjach osób ją noszącą. I tak biel, która wydaje się być standardową dla asortymentu jakim jest rapaw.pl – koronka elastyczna na metry, nie oznacza już tylko świeżości i czystości, jak to się zwykło sądzić, jakkolwiek mówi też o otwartości. Z kolei czerń nieustannie kojarzona z elegancją to wyraz subtelności i indywidualizmu, tudzież czerwień noszona jest przez panie odważne, pełne temperamentu i pasji. Nie zawsze jedynym powodem wyboru danej barwy bielizny są przymiotniki osobowościowe kobiety, a częściej powody rzeczowe to oznacza dobór do powszedniego stroju. Najlepszym tego przykładem jest coraz bardziej rosnąca renoma zestawów w kolorze nude, które na pewno są dobre zarówno do ciemnych, jak oraz jasnych ubrań.