Od 20 maja 2020 roku zakazany jest obrót papierosami miętowymi na polskim rynku. Dlatego też firma Qlki proponuje kulki smakowe do papierosów jako idealną alternatywę dla papierosów mentolowych. Kiedy ktoś w takim razie szuka sposobu na to, by papieros utrzymał zapach mięty, to kulki do papierosów warto zakupić w tym sklepie, w sklepach partnerskich albo na aukcjach firmy, oferowanych na Allegro. Kulki aromatyzujące cenione są de facto od dawna, bo były już wykorzystywane w gotowych paczkach papierosów, jakie były bez kłopotu udostępnione w punktach sprzedaży. Gotowe kulki, tuż po kliknięciu sprawią, że cały papieros stanie się mentolowy.

Aplikacja jest nad wyraz prosta i nikomu nie będzie sprawiać kłopotu. Zaletą takich kapsułek jest to, że można je włożyć tylko wtedy, gdy mamy chęć na odczuwanie mentolowego smaku. Nie ma potrzeby w tym celu natychmiast zmienić smaku całej paczki. Czasami niektórzy palacze preferują takie urozmaicenia.

Zwłaszcza, że we wskazanym punkcie sprzedaży mogą także kupować inne smaki. Stosowanie kapsułek jest również praktyczne, ponieważ nie zajmą sporo miejsca i można je mieć zawsze przy sobie. Kapsułki Qlki dostępne są w licznych opcjach smakowych, wobec czego każdy palacz ma okazję odnaleźć coś pod swoje oczekiwania. Bogata propozycja smakowa kulek do papierosów w Qlki zachęca palaczy do tego, aby w punkcie takim kupować systematycznie. Klienci mogą tutaj liczyć na korzystne ceny. Udostępnione dla posmaki Qlki to: arbuz, banan, brzoskwinia, cytryna, czerwone wino, jabłko, jagoda, kwiat jaśminu, liczi, lodowy arbuz, mięta, mięta cola, mięta mocna, mix, pomarańcz, truskawka a także zielona herbata. W dodatku, prosta obsługa kulek smakowych przeznaczonych do papierosów, jakie udostępnione są w sklepie Qlki motywuje entuzjastów palenia do użytkowania tego typu towarów. Qlki sprzedawane w sklepie mają wielkość 3,2 milimetra i pasują do papierosów standardowych, slim i heets.