Możliwość kupna zestawów z substratem porośniętym grzybnią oferowana jest w punkcie sprzedaży Golden Teacher. Poza dystrybucją można także na stronie firmowej odnaleźć informacje na temat grzybów halucynogennych. Pudełka wzrostu, nazywane także jako grow kit można w Polsce legalnie przebadać pod mikroskopem, aczkolwiek nabywający muszą mieć na uwadze to, że nie mogą doprowadzać do powstania owocników. Wtedy bowiem pojawiają się zakazane w Polsce substancje.

Z kolei same zestawy sprzedawane w Polsce, są w obiegu zgodnie z zasadami prawa. Każdy z kompletów jest dokładnie opisany na stronie Golden Teacher, dlatego nikt nie będzie mieć problemu z doborem. Golden Teacher to odmiana grzyba psylocybinowego, zaliczana do jednej z bardziej popularnych. Psylocybina to związek chemiczny z grupy tryptamin, posiadający cechy psychodeliczne. Może znaleźć się on w licznych rodzajach grzybów.

W oferowanej grzybni nie ma psylocybiny, czyli można ją dystrybuować, nabywać a także być jej posiadaczem. Podstawowe wiadomości w temacie Golden Teacher oraz newsy odnośnie tego, gdzie jest zgodna z prawem uprawa klienci znajdą na stronie. Grzyby Golden Teacher nieprawidłowo nazywane są grzybami psychodelicznymi.

Wrażenia halucynogenne mogą zostać sprowokowane po zażyciu dużej porcji i powiązane są z przeżyciem bad tripu. Wskazana odmiana, hodowana w optymalnych warunkach nie jest skomplikowana w uprawianiu, bo nie wymaga zastosowania szoku termicznego, w porównaniu do innych odmian.

Wiele ciekawych informacji na temat Golden Teacher można wyszukać na witrynie www. Jej autorzy zaznaczają, że nie zachęcają do brania i hodowania substancji psychotropowych. Psylocyna i psylocybina są nielegalne w Polsce. W związku z tym publikowane fotografie, wideo oraz artykuły mają charakter informacyjny. Szczególnie zaznaczone jest to że sprzedawcy przedstawiają indywidualne opinie, jednocześnie dostępne informacje na temat grzybów halucynogennych są precyzyjne.