Możliwość wykorzystania sprzętu medycznego w wielu sytuacjach to coś, co ceni sporo konsumentów. I są to nie tylko osoby zawodowo związane ze służbą zdrowia. Wszystkie produkty zaliczające się do asortmentu to certyfikowane towary, wyznaczone do ratowania zdrowia oraz życia. Poza apteczkami, jakich jest w tym punkcie sprzedaży jest bardzo dużo można znaleźć akcesoria na użytek prywatny, do ośrodków edukacji albo zakładów pracy można również zaopatrywać się w fantomy z jakich skorzysta się na szkoleniach a także w książki edukacyjne. Udostępnione są również: butle tlenowe, ciśnieniomierze, defibrylatory, igły do portów, inhalatory, kasetki do lekarstw, kosmetyki, kołnierze ratunkowe, maski przeciwsmogowe, maski z aktywnym węglem, materiały opatrunkowe, odzież medyczna, preparaty przeciw komarom i kleszczom, asortyment ratowniczy, sprzęt do masowania, sprzęt medyczny, osprzęt ratowniczy, osprzęt treningowy i rehabilitacyjny, stomatologia, szyny Kramera oraz szyny palcowe, szyny unieruchamiające, torby medyczne i zestawy reanimacyjne.

Z konkretnych akcesoriów można korzystać w karetce, przychodni, szpitalu, w ośrodku zdrowia albo w ośrodkach sportowych. Bogaty dobór asortymentu wykorzystany może zostać do udzielenia pomocy medycznej przez lekarzy oraz ratowników. Przedstawiona oferta jest stale poszerzana.

Można kupować wiele produktów, nie bojąc się, że są w złym stanie technicznym. To, że można kupować kompletne zestawy, jak i decydować się na kupno elementów pojedynczych jakimi są: opatrunek indywidualny jest korzystne i sprawia, że punkt sprzedaży ma dużo klientów. To zaś przełoży się na wysokie wyniki sprzedażowe. Udostępnione są też książki z zakresu medycyny, co umożliwi poszerzyć wiedzę społeczeństwu na temat udzielania pierwszej pomocy. Ze względu na stan pandemii kupujący cenią, że w sprzedaży uwzględniono żele odkażające, albo rękawiczki jednorazowe. Walory sklepu Twoja – Apteczka to głównie: wszechstronny katalog produktów, dystrybucja nowocześnie wykonanego sprzętu medycznego oraz najwyższej jakości produkty.