Nowocześnie zaprojektowane oraz użyteczne markizy oferuje Monolith. Katalog obejmuje przede wszystkim markizy premium oraz markizy tarasowe. Markizy tego rodzaju idealnie nadają się na taras, dodając mu zalet aranżacyjnych. Co znaczące, będą także nad wyraz użyteczne. Produkty jakimi są markizy tarasowe zagwarantują osłonę przed promieniowaniem UV, a ponadto wpłyną na komfort przebywania na tarasie.

Zwłaszcza, kiedy dokupi się do nich części dodatkowe oraz użyje funkcjonalności takie jak: silnik elektryczny na włącznik albo na pilota, opcja wyboru kolorów, zastosowanie profilu wysięgu dostępnego w sześciu akcentach wybarwienia, wybór tkanin z katalogu Perla, zastosowanie oświetlenia led z funkcją zaciemnienia, wykorzystanie opuszczanej falbanki, użycie promiennika ciepła. Pracownicy z Monolith doradzą zamawiającym, co może być dla nich optymalne. Poza markizami na taras można kupić markizy: na balkon, koszowe, na ogród zimowy, boczne, pionowe a także dwuspadowe. Tak spory dobór daje zapewnienie, że zawsze wybierze się typ markizy pod zastosowanie, jakie jest dla niej przewidywane. Specjaliści Monolith nie tylko doradzają, na jaką markizę się decydować, lecz wskazują, w jaki sposób o nią dbać.

Dla zainteresowanych zaoferowane są projektowe rozwiązania standardowe, ale też niestandardowe. Wycena za markizy przygotowana jest indywidualnie, w zależności od wymagań konsumenta. Team Monolith zrobi samodzielnie pomiary, by mieć pewność, że estetyczny dodatek będzie dopasowany do konkretnego budynku. Monolith współpracuje z wiodącymi producentami i firmami serwisowymi, czyli można spodziewać się sprawnej naprawy, kiedy markiza byłaby uszkodzona albo jakikolwiek jej element dodatkowy nie funkcjonowałby jak należy. To oznacza, że można będzie dalej być zadowolonym z jej sprawnego działania. Jeśli ktokolwiek zastanawia się, jak unowocześnić dom, to markizy Monolith będą się do tego nadawały perfekcyjnie.