Unowocześnione, stylowe i praktyczne meble do zakładów fryzjerskich można zakupić w hurtowni Progress. Meble fryzjerskie to podstawowe wyposażenie salonu, na jakie nakierują uwagę klienci chwilę po tym, jak zjawią się we wskazanym miejscu. Od tego, w jakim stylu urządzi się zakład będzie zależało to, jaką grupę zainteresowanych będzie się przyciągać jak i czy renoma zakładu będzie duża. Każdy właściciel salonu fryzjerskiego na pewno ma swoją koncepcję a propos tego, w jaki sposób ma on się prezentować. Będą osoby, dla których będą liczyły się klasyczne aranżacje, jak i te, które lubią nowoczesne akcenty.

Niezależnie od faktu, na jakie ktoś zamierza się decydować meble fryzjerskie, w hurtowni Progress z pewnością je znajdzie. Umeblowanie da się przystosować do swoich oczekiwań. W bogatej propozycji handlowej znajdą się: myjnie, fotele dla fryzjerów, fotele barberskie, konsolety, poczekalnie, pomocniki, taborety, podnóżki, lub regały. Można będzie też kupić kompletne zestawy umeblowania, wpływające na harmonię w konkretnym salonie. Są to meble wywodzące się od znanych rodzimych wytwórców. Z tego względu wyróżnia je wytrzymałość oraz wysoka wartość użytkowa wykonania.

Zawsze trzeba kupować meble wysokiej jakości, ponieważ to one będą w salonie znajdowały się przez wiele lat. Właściciel zakładu, jaki zatroszczy się o design, może spodziewać się, że jego lokal będzie jak najlepiej postrzegany. Jeśli zadba się już o meble, to w tej samej hurtowni można kupić: miski, pędzle, peleryny, fartuchy, folie aluminiowe, rękawiczki jednorazowe, klipsy, klamry, wałki, papierki. Są to dodatki bez jakich byłoby ciężko stylizować fryzury, lub farbować.