1. Łączy w sobie składniki takie jak keratyna, kwas hialuronowy i ekstrakty roślinne: w efekcie powstał żel, który ma na celu wzmocnienie włosów i zmniejszenie wypadania rzęs.
 2. wprowadzanie

 3. Rzęsy są mocną stroną każdej kobiety (czasem nawet niektórych mężczyzn). Sprawiają, że spojrzenie jest nieodparte i zmysłowe, więc w makijażu każdej kobiety nigdy nie brakuje uwielbianego tuszu do rzęs, ale czy kiedykolwiek myślałeś o alternatywnych metodach na dłuższe i grubsze rzęsy naturalnie lub za pomocą sztucznych rzęs? jakich kosmetyków warto używać?
 4. Niestety, dzięki genetyce nie każdy z nas ma szczęście mieć długie, obszerne rzęsy, więc musimy starać się przetrwać na własną rękę…

Dlatego postanowiłam w tym poradniku przybliżyć Wam kilka metod pielęgnacji i makijażu, jak uzyskać grubsze rzęsy.

Wymagany

 1. Sztuczne rzęsy
 2. olej rycynowy

 3. Oliwa z oliwek

 4. bongo

 5. czyszczenie

 6. olejek różany
 7. Pomadka

 8. Wazelina

 9. olejek lawendowy

Sztuczne rzęsy

Jednym z pierwszych sposobów na pogrubienie i wydłużenie naszych rzęs jest, jak już wspomniałam, sztuczne rzęsy. Do tego stopnia, że ​​po nałożeniu wzmocnią nasz wygląd, sprawiając, że nawet najbardziej zmęczone i zmęczone oko będzie fascynujące.

Z pewnością jednym z negatywnych aspektów tego produktu jest jego aplikacja, która wymaga pewnych umiejętności manualnych, ale zobaczysz, że przy odrobinie praktyki i odpowiednich podkładach będziesz w stanie z łatwością je zastosować w najlepszy sposób, dzięki czemu nie nawet nie zdajesz sobie sprawy, że nie są twoje!

Ważne jest, aby użyć pęsety do brwi i specjalnego kleju, aby je zabezpieczyć. Zaczynamy od naciągnięcia powieki do góry i dłonią ostrożnie umieszczamy sztuczne rzęsy na styku naszych, upewniając się, że idealnie przylegają. W tym momencie wysuszmy je i jeśli chcesz spotęgować efekt objętości, nałóżmy trochę tuszu do rzęs.

olej rycynowy

 1. Jeśli natomiast nie chcesz używać sztucznych rzęs, a wolisz bardziej naturalne metody, możesz skorzystać z niedrogiego produktu, który jest równie skuteczny jak naturalny olej rycynowy.
 2. Produkt ten można łatwo znaleźć w aptekach oraz w kilku perfumeriach czy supermarketach.

Kiedy wracasz do domu, zawsze staraj się dokładnie zmyć twarz, olejek nakładaj na noc na lekko wilgotne rzęsy i pozwól mu działać przez całą noc, abyś miała czas na swoje obowiązki. Aby go nałożyć, użyj starego pędzelka do tuszu do rzęs, którego już nie używasz, ale upewnij się, że jest czysty i nie ma śladów. Rano dobrze umyj twarz i dobrze umyj rzęsy, w razie potrzeby weź wacik i przetrzyj nim rzęsy, aby je wyczyścić.

Wynik, który zobaczysz, będzie widoczny już po miesiącu…

 1. Stosuj go codziennie, a jeśli będziesz w stanie zachować spójność, Twoje rzęsy będą Ci wdzięczne.
 2. Oliwa z oliwek

 3. Innym bardzo przydatnym olejem do naszych celów jest oliwa z oliwek (extra virgin lub nie), jeszcze łatwiejsza do znalezienia, jeszcze bardziej dostępna dla każdego…

Kto z nas nie ma w domu oliwy z oliwek?

Nakłada się go tak samo jak poprzednio, starym pędzelkiem (dostępny m.in. w prawie wszystkich perfumeriach czy sklepach z kosmetykami), należy go nakładać ostrożnie i przechowywać przez co najmniej pół godziny, żeby nie nie musi się spieszyć i przynajmniej dwa razy w tygodniu. Zawsze staraj się nie nakładać za dużo, a jeśli jest jakiś nadmiar, wytrzyj go wacikiem, takim jak do demakijażu. Podczas instalacji można również delikatnie masować opuszkami palców, dzięki czemu olejek działa głębiej. Następnie umyj wszystko ciepłą wodą i dobrze wysusz.

inne metody

Oprócz wymienionych powyżej, istnieje wiele innych naturalnych sposobów na pogrubienie cennych rzęs, wśród których możemy również zdecydować się (zamiast oliwy lub oleju rycynowego) na olejek różany, stosując tę ​​samą procedurę.

Możemy też użyć balsamu do ust, nakładanego w taki sam sposób jak olejki, którego stosowanie przez ponad dwadzieścia dni na noc zapewni doskonałe rezultaty. Lub, znowu, istnieje całkowicie naturalny preparat, który uzyskuje się przez zmieszanie dwóch kropli olejku lawendowego z 20 g wazeliny i 5 g oleju rycynowego. Mieszankę należy dobrze wymieszać, aż będzie całkowicie jednorodna, a następnie delikatnie nałożyć na rzęsy i trzymać w miejscu przez około 30 minut, a następnie spłukać ciepłą wodą.

Krótko mówiąc, metod jest wiele…

0A wśród nich ważne jest również dobre odżywianie, ponieważ jest to również bardzo zbieżne ze zdrowiem twoich rzęs. Niezależnie od wybranej metody, pamiętaj, aby zawsze jeść zdrowo i we właściwy sposób, aby wyniki były bardziej niż oczywiste.

Nigdy nie zapomnij: Kiedy jesteś w domu, unikaj wymyślania swoich rzęs. Ta sztuczka posłuży do odpoczynku struktury korzenia.

Niektóre linki, które mogą Ci się przydać:

 1. Jak wydłużyć i zagęścić rzęsy
 2. Jak naturalnie uzyskać gęste rzęsy
 3. Jak nakładać rzęsy kępkami