Katalog osłon zewnętrznych oraz wewnętrznych wykonywanych na indywidualne zamówienie to duży walor firmy ArtHouse. Można bowiem na początku zobaczyć, co jest do wyboru, a kolejno składać zamówienie na określony wyrób. Wtedy rolety poznań będą przystosowane do wyznaczonego wnętrza na równi pod względem rozmiaru, jak i designu.

Osłony zewnętrzne oraz wewnętrzne wykonywane na wymiar pochodzą od zaufanych producentów, dlatego są solidne oraz estetyczne. Klient wie, że dopasują się one do pokoi, w jakich będą zakładane. Osłony zewnętrzne, w jakie można się zaopatrywać to: plisy, żaluzje na wymiar, żaluzje pionowe, zasłony, rolety rzymskie, rolety materiałowe oraz shuttersy. Wśród osłon zewnętrznych oferowane są: markizy, pergole, rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, rolety screen oraz moskitiery. Modne są przykładowo żaluzje plisowe, cenione za funkcjonalność. Warto zobaczyć ich ofertę. Plisy wyróżnia uniwersalność i prosta obsługa.

Można je zamontować we wnęce, oknach oraz w pomieszczeniach mających nietypowe kształty. Plisy można ustawiać na wybranej przez siebie wysokości, ponieważ posiadają specjalny mechanizm samohamowania. Do wyboru pozostają na dodatek rolety rzymskie. Można je założyć w domu lub w biurze. Spowodują, że pokój będzie prezentował się dostojnie. Do przyciemnianych osłon okiennych poleca się designerskie fałdy.

Konsumenci doceniają to, że ten rodzaj rolet można mocować do ściany, ale też do sufitu. Kolekcja barw tkanin z jakich wykonane są rolety rzymskie jest bogata. Można wybierać rolety materiałowe, pozwalające na swobodne wyregulowanie nasłonecznienia w pokoju a także wyglądające stylowo. Rolety będą perfekcyjnie wyglądały przez wiele lat, a materiał nie zniszczy się. W ArtHouse propozycja sprzedażowa wystosowana jest dla klientów indywidualnych oraz właścicieli małych przedsiębiorstw. Z tego względu, gdy klient chce odnowić design domu albo biurowca, to powinien dopasować osłonę na wymiar dla własnych potrzeb.