Doskonałe wykonania w obrębie projektowania oraz urządzania wnętrz to domena marki Excellent. Z tego względu działający na terenie Wrocławia lider w zakresie projektowania, wykańczania oraz wyposażania mieszkań nie ma sobie równych. Przykładowe realizacje można oglądać na witrynie www. Robią świetne wrażenie. Podobnie, jak pozytywne opinie, jakie marka otrzymała od wszystkich inwestorów. Portfolio w obrębie urządzanie wnętrz jest imponujące. Można też zobaczyć ekspozycje, w showroomie firmy we Wrocławiu. Zleceniodawcy interesujący się współpracą mogą obejrzeć i dotykać materiały wykorzystywane do prac wykończeniowych.

Mogą również przejrzeć kompletną gamę towarów firmy, zrobionych z wysokiej jakości elementów. Pośród nich są: posadzki, płytki ceramiczne, armatury, blaty, wanny, kabiny prysznicowe, fronty kuchenne, różne elementy niezbędne do wykończenia wnętrz w odgórnie przygotowanych aranżacjach. Wzorcownia Wnętrz Excellent swoim designem daje gwarancję, że remont domu lub jego urządzanie od podstaw będą przyjemne, z dobrymi efektami {i|oraz mniej czasochłonne niż w przypadku współpracy z inną firmą. Zleceniodawcy mogą korzystać ze wsparcia przypisanego im Koordynatora. Excellent jako wrocławski lider w branży wykonywania projektów, wykańczania i wyposażania mieszkań dba szczególnie o to, by jego propozycja usług zaliczała się do atrakcyjnych. Realizuje całość w standardzie pod klucz, co jest doceniane przez zleceniodawców. Marka specjalizuje się w pracach remontowych oraz w dziedzinie uposażenia łazienek.

W firmie zatrudnionych jest trzystu wykwalifikowanych ekspertów, z określonych dziedzin. W dwóch większych magazynach składowane są niezbędne produkty do późniejszego wyposażenia domów zleceniodawców. Pochodzą one od doświadczonych producentów, co sugeruje najwyższą jakość wykonania. Salon Firmowy, około sześćdziesiąt Studiów Excellent, ponad 110 Autoryzowanych Salonów Excellent oraz krajowa sieć około 1000 firm zdecydowanych na współpracę – cała baza firmy oddziałuje na renomę Excellent.