Podarunki dla weselników z pracowni Decoris są stylowe oraz nie do podrobienia. Jeszcze nie tak dawno uczestnikom wesela rozdawano cukierki albo alkohol z wesela. Teraz oryginalne podarunki powodują, że dzień zaślubin wybranej Pary Młodej jeszcze przez długi czas jest wspominany. I z tego względu można je oglądać na polskich weselach o wiele częściej.

Wybierając rozwiązania z oferty Decoris, uzyskuje się pewność, że oryginalne prezenty dla gości weselnych będą wykonane z utrzymaniem wszystkich detali. I że na pewno nigdzie nie będzie podobnych.

Z tego powodu goście docenią to, że dostają tak szczególnie upominki. Pośród nich znajdują się: ozdobne butle z alkoholem, gustownie spakowane mydełka, pachnące świeczki, rośliny w szkle, słoiczki z miodem, dekoracyjnie spakowane szampany, ciastka z wróżbami, brokatowe butle oraz można zdecydować się na projekt indywidualny. Do każdego z upominków mogą być dodawane personalizowane dedykacje ze wstążkami. Każdy może dopasować {podziękowania|upominki z pracowni Decoris do motywu jaki panuje na jego uroczystości.

Upominki te wskazują gościom weselnym, że Para Młoda poświęciła czas na wyszukanie czegoś wyjątkowego, a nie tylko, że wręczano to, co jest dostępne powszechnie i nad czym nie trzeba się namyślać. Doskonale prezentujący się katalog upominków dla gości bawiących się na weselu motywuje do składania zamówień na wszystkie wyroby zdobione.

Nie ma znaczenia, czy są to butelki z alkoholem, szykownie spakowane mydełka, pachnące świece, rośliny w szklanych fiolkach, słoiczki z miodem, szampany, czy ciastka z wróżbą. Można również realizować zlecenia na podstawie prywatnych koncepcji. Twórcy są otwarci na liczne propozycje i mają zdolności do zrobienia takich rzeczy. Z tego powodu żadne zlecenie nie będzie dla nich czymś niemożliwym do zrealizowania. Goście, którym podarunki będą wręczone będą zachwycone. Będą doceniać to, że ktoś długo dobierał tak drobny gadżet.