Respekt, prestiż, popularność. O tym fantazjuje jakikolwiek początkujący DJ. Jednak żeby to osiągnąć i zrealizować swoje fantazje powinniśmy ciężko pracować. Tak samo jest tu naturalnie z innymi czynnikami. Musimy z pewnością tu się porządnie zareklamować. Pokazanie naszych umiejętność odnośnie oprzyrządowania jest także niesłychanie ważne.

Należałoby, abyśmy zostali rezydentami, innymi słowy postaciami, które najzwyczajniej w świecie goszczą systematycznie dany klub. Nie chodzi nam o imprezy oraz tańczenie jako klient, lecz granie na takowych imprezach jako DJ. Żeby zostać rezydentem w danym klubie wypada się niemniej jednak zademonstrować z bardzo solidnej odsłony. Co od tego nie mamy jakichkolwiek wątpliwości ani zastrzeżeń. Możemy oznajmić, że jest to nadzwyczaj istotne bardzo niejednokrotnie stosowane.

Niemniej jednak dzięki temu mamy uznanie, sławę i inne tego rodzaju elementy. To jest tu jakkolwiek najistotniejsze i niesłychanie nieraz używane. Co do tego na pewno nie mamy jakichkolwiek niepewności. Jesteśmy w stanie ogłosić, iż to jest tu nadzwyczaj nieraz zauważane i spotykane na każdym kroku. Tak w rzeczywistości, każdy DJ musi posiadać idealny sprzęt. Bez tego nie może on wykonywać swojej pracy i uzupełniać własnego życia muzyką. Nie chodzi nam tu wszelkie elementy i rozdaje dotyczące takim terminie instrumentów muzycznych. Przecie żaden DJ nie gra na gitarze – sprawdź Dj na wesele Śląsk. To nie jest tutaj powszechne ani z pewnością spotykane. Ciężko to sobie nawet wyobrazić. Wobec tego możemy ogłosić, iż każdy DJ posiada wyjątkowy sprzęt, który tutaj umożliwia granie oraz mixowanie piosenek. O to w tym wszystkim chodzi. Dodawanie efektów szczególnych. Łączenie piosenek czy też inne tego typu czynniki. Takie warunki i takie szczegóły ma w takim mniemaniu oczywiście sprzęt DJ’a. nie jest to tania przyjemność. Znakomity sprzęt kosztuje w gruncie rzeczy niezmiernie niemało pieniędzy. Niemniej jednak warty jest swojej ceny. Znakomity DJ za jedną imprezę bierze w zasadzie niesłychanie obszerne wynagrodzenie. To jednak też zależy od klubu oraz od innych tego typu czynnikowo. Jest to na pewno niesłychanie ważne i powszechnie używane.