Szczegółowy opis nasion umieszczonych w sklepie Pan Pestka przyczynia się do tego, że klienci nie mają wątpliwości, iż mogą zaopatrzyć się wyłącznie w wysokiej jakości nasiona ganji. Sklep oferujący na przykład super skunk outdoor poprowadzony jest przez miłośników uprawy ganji, dlatego są oni w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania klientów.

Corocznie biorą udział oni w eventach z branży, a więc ich wiedza o nasionach jest coraz większa. Nic dziwnego, że w temacie sklepu Pan Pestka można znaleźć dużo pozytywnych opinii na forach branżowych. Dostarczane w doskonałym stanie nasiona konopi przechowywane są w warunkach chłodniczych, w optymalnej dla nich wilgotności. Podczas złożenia zamówienia i jego dostarczenia, klienci mogą oczekiwać na stuprocentową dyskrecję. Punkt sprzedaży prosperuje przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu, a zlecenie w nierzucającym się w oko opakowaniu będzie przesłane w ciągu 24 godzin.

Charakterystyka każdego nasiona obejmuje produkcję, działanie oraz cechy rozpoznawcze. Klient może dowiadywać się: od jakiego wytwórcy wywodzą się nasiona, jaki jest ich okres kwitnienia, jaką osiągają wysokość i wydajność, jak i jaki mają posmak, aromat i jakie gwarantują doznania. Klienci, po zakupie mogą podzielić się opinią na temat określonego zamówienia, jak i przebiegu całej transakcji. Nie da się ukryć, że precyzyjne opisy wszystkich produktów pozwalają dokonać właściwych decyzji zakupowych.

Działy, w jakich znajdują się produkty to: nasiona półautomatyczne, nasiona automatyczne, nasiona feminizowane, nasiona gandzi idealne dla początkujących, nasiona konopi mające w składzie sporo CBD, nasiona o wyższej zawartości głównej substancji aktywnej znajdującej się w konopiach, nasiona ganji z gatunku Indica, nasiona hodowane wewnętrz budynku, nasiona marihuany medycznej, atestowane mieszanki nasion marihuany, nasiona konopi outdoor, plony, nasiona z przewagą Indici oraz pozostałe.