Sprawdzona dezynsekcja jaką proponuje marka Opryski4You z Chrzanowa jest motywacją do tego, że dużo osób korzysta ze świadczeń właśnie w takiej firmie. Poza dezynsekcją można także skorzystać ze świadczeń takich jak: odkomarzanie, dezynfekcja, odpluskwianie, ozonowanie, a także sprzątanie po zgonach. Główną domeną firmy jest likwidowanie szkodników, tak samo biegających, jak i latających. W czasie wiosny i lata spora uwaga przykładana jest do likwidacji kleszczy i likwidacji komarów. Dezynsekcja polega na pozbyciu się dowolnych szkodników technikami chemicznymi, jak i fizycznymi.

Pozwoli to zwalczać sporo szkodników, do jakich między innymi wliczają się: prusaki, karaluchy, pluskwy domowe, pchły, wszy, wszoły, rybiki cukrowe, mrówki ogrodowe, mrówki faraona,  komary, pospolite muchy, meszki, muszki owocówki, ziemiórki, ćmianki, kuczmany, gzy, osy, szerszenie, pająki, kleszcze, obrzeżki, zaleszczotki, roztocza w tym świerzbowca, gryzki psotniki, rozkruszki, szubaki, mole odzieżowe, szkodniki magazynowe takie jak mkliki i mole spożywcze, wołki zbożowe, trojszyki,  a także drewnojady – kołatki, spuszczele, czy trzpienniki. Na stronie https://opryski4you.pl/ marka prezentuje także dezynfekcję, z jakiej można korzystać i spodziewać się dobrych rezultatów. Bazuje ona na usuwaniu szkodliwych patogenów, jakimi są: drobnoustroje, bakterie, wirusy, grzyby, pleśń, lub uciążliwe zapachy i odory.

Dezynfekcja polega na odkażaniu powierzchni przedmiotów, urządzeń, a także kompletnych powierzchni, obiektów oraz pojazdów. Ze świadczenia opłaca się korzystać na przykład po zalaniu, po zgonie, czy też profilaktycznie, by utrzymać optymalny stan higieniczny. W razie jakichkolwiek wątpliwości opłaca się skontaktować się z ekspertami z firmy. Można to zrobić dzwoniąc albo uzupełniając specjalny kwestionariusz zgłoszeniowy. Eksperci z firmy odpowiedzą na wszystkie pytania. Potem zaś, jeżeli już ktoś skorzysta z ich świadczeń, to może mieć pewność, że wszystko wyjdzie perfekcyjnie. Warsztat pracy zawiera duże doświadczenie a także profesjonalne preparaty do usuwania szkodników. Każdorazowo styl pracy przystosowany jest do określonego zlecenia.