Zarządzana przez Iwonę Cebo – Kubiczek profesjonalna kancelaria adwokacka w Dąbrowie Górniczej ma wiele pozytywnych rekomendacji. Adwokatka będzie reprezentować klientów w zakresie: prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa handlowego, prawa karnego, prawa administracyjnego, edukacji i szkolnictwa. Znana jest ze efektywności w poradnictwie i w rozwiązaniu prawnych zagadnień. Propozycja usług skierowana jest do klientów indywidualnych, jak i do firm.

Profesjonalna obsługa prawna poza poradnictwem dotyczy też reprezentowania klientów przed sądami administracyjnymi oraz przed organami administracyjnymi. Perfekcyjna znajomość zapisów prawa oraz 20 letnie doświadczenie dają klientom gwarancję, że Iwona Cebo – Kubiczek będzie ich efektywnie reprezentowała. Kancelaria nawiązuje współpracę też ze znanymi kancelariami zagranicznymi. Klienci prywatni mogą oczekiwać na: porady prawne, wsparcie w opracowaniu treści licznych umów i przeróżnych pism procesowych. Najczęściej pomoc adwokat dąbrowa górnicza dotyczy prawa cywilnego – spadkowego, rodzinnego, pracy. Może także dotyczyć przyznawania odszkodowań oraz ściągania należności.

Prawo karne oraz prawo administracyjne to następne dyscypliny, w jakich można oczekiwać na pomoc specjalistki. Iwona Cebo – Kubiczek wspiera w: przygotowaniu zaskarżeń do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, w przygotowywaniu opinii prawnych, poradnictwie w obrębie prawa własności intelektualnej oraz prawa budowlanego. Jak można dostrzec, usług jest mnóstwo. Jeżeli to potrzebne, to w imieniu klientów adwokat weźmie udział w negocjacjach różnego typu oraz będzie reprezentowała interesantów na wokandzie sądowej. Przedsiębiorcy mogą natomiast skorzystać z systematycznej obsługi prawnej.

Obejmuje ona: opracowywanie umów i opinii prawnych, opracowanie wszystkich reguł dystrybucji lub o świadczeniu usług, doradztwo z obrębu prawa pracowniczego, sporządzanie kontraktów menadżerskich, projekty umów o zakazie konkurencji, wystosowanie regulaminów pracy i regulaminów wynagradzania, sporządzanie aktów wewnętrznych w firmie, reprezentację w negocjacjach z kontrahentami oraz sporo świadczeń dedykowanych.