Cenione studio fotografii ślubnej w stolicy tworzone jest przez dwóch miłośników fotografii: Krzysztofa Kozerskiego oraz Krzysztofa Chojnackiego. Przyszłe Pary Młode, które poszukują wykwalifikowanych fotografów o kreatywnym podejściu, mogą zdecydować się na nawiązanie współpracy i na pewno tego nie pożałują.

W dyscyplinie fotograf weselny warszawscy fotografowie będą sprawdzać się bardzo dobrze. Opłaca się umówić się z nimi na pierwsze spotkanie, żeby nabrać o tym przekonania i zaprezentować im swoją koncepcję powiązaną z tym, jakie chce się uzyskać zdjęcia. Można mieć pewność, że ze względu na doświadczenie jakie mają, wykonają wszystko tak jak należy, sugerując się koncepcją Młodej Pary oraz własnym warsztatem pracy. Fotografowie korzystają z najwyższej jakości sprzętu, wobec czego fotografie będą prezentowały się zjawiskowo. Na zdjęciach uchwycone zostaną wszystkie detale.

Klimat sali weselnej, ozdoby na stole, prezencja Państwa Młodych oraz rodziny. Cały wkład w przygotowanie ślubu będzie w pełni przekazany. Wygląd wnętrz, bajkowa aura uroczystości oraz ranga wydarzenia – to całościowo zostanie zaakcentowane na zdjęciach. Naturalnie, w centrum będą znajdowały się odczucia: radość, oczekiwanie, spojrzenia, mocna więź łącząca przyszłych małżonków. Co najważniejsze, technika zdjęć będzie bez zarzutu. Dobrze zestawione ujęcia, adekwatne przedstawienie barw, wychwycenie wszystkich istotnych szczegółów. Fotografowie mają przygotowanie do zrealizowania zleceń zarówno w tradycyjnym, jak i w wyjątkowo unowocześnionym ujęciu. Jeżeli wobec tego Para Młoda będzie oczekiwać klasycznego nastawienia do zrealizowania sesji ślubnej, to może to otrzymać. Z kolei, podczas gdy Państwo Młodzi wymagają zdjęć bardziej awangardowych, to też takie dostaną. Niezależnie od rodzaju zdjęć, efekty końcowe będą urzekające. Każdy, kto zainteresowany jest artystyczną fotografią ślubną na terenie województwa mazowieckiego, musi decydować się na nawiązanie współpracy z Krzysztofem Kozerskim i Krzysztofem Chojnackim.