Rzetelnie zrobione grawery na kable to domena zakładu GRAWO. Zrobienie techniką grawera laserowego przynosi gwarancję, że oznaczenia będą nie tylko trwałe, ale też będą estetycznie się prezentowały. Na oferowanych oznacznikach mogą znajdować się różne opisy lub symbole. Do produkcji wykorzystywane są najwyższej jakości laminaty, odporne na wpływ czynników pogodowych oraz na promieniowanie UV.

Zleceniodawcy mogą także decydować się na zrobienie oznaczników w pozostałych rozmiarach a także z odmiennym układem otworów. To, iż zlecenia są spersonalizowane ceniony jest przez wielu zleceniodawców, którzy doceniają to, że w efekcie zamówienie będzie prezentowało się dokładnie tak jak im będzie zależało. Składając zamówienie, wystarczy podawać znaczące informacje odnośnie rozmiaru a także kolorów. Trzeba też podawać tematyka, jaka ma znaleźć się na tabliczce. Barwy, w jakich są dostępne tabliczki to: srebro, żółty, czerwień, niebieski, zieleń, biały a także czerń.

Oznaczniki kablowe można zamówić również w dowolnej ilości. Najczęściej termin realizacji zlecenia nie jest dłuższy i wynosi od jednego do 5 dni roboczych. To, ile będzie wynosił precyzyjnie zależy od liczby zamówionych oznaczeń. Informacje na taki temat dostaje się od razu, gdy tylko specjaliści zaznajomią się z tym, co mają do robienia. Jeśli tabliczek jest faktycznie wiele, to czas wykonania wyznaczany jest indywidualnie. Oznaczniki służące do opisywania przewodów i kabli oraz zacisków łączeniowych w miejscach ich poprowadzenia oraz podłączania celem jednoznacznej identyfikacji sprawdzą się perfekcyjnie. I klient nie musi się obawiać, że będą niewidoczne. Każdy typ oznacznika jest doskonale scharakteryzowany, w związku z czym nikt nie ma trudności, by w efekcie wytypować taki, jaki spełnia jego wymagania.

Na każdym etapie współpracy można również dowiadywać się regularnie, jak zamówienie jest realizowane. Klienci cenią współpracę i zalecają zaprezentowaną firmę pozostałym osobom. Mają świadomość, że otrzymają stricte to, o co im chodzi.