Seltu to program partnerski z zakresu marketingu wielopoziomowego, doceniany jako perfekcyjny pomysł na własny biznes. Marka Seltu pojawiła się głównie z myślą o rodzimych wytwórcach oraz klientach. Dzięki pomysłom Seltu można rozwijać swoją markę i zarabiać na tym, co jest specjalnością działalności. Można oczekiwać systematycznych przychodów oraz mocnej pozycji w branży. Jeśli producent chciałby podzielić się zyskami z dystrybutorami, klientami i dealerami w dyscyplinie jaką jest biżuteria program partnerski to może być pewien, że w tym miejscu będzie mieć na to okazję.

Z Seltu dobrze będzie współpracować, bo marka dostarczy wysokiej jakości produkty posiadające gwarancję. Wszystkie oferowane towary są ekskluzywne, eleganckie i w dobrym guście. Seltu to doświadczeni partnerzy w biznesie, którzy każdorazowo dotrzymują słowa odnośnie ustaleń w umowie. Nie będzie mowy o żadnych przykrych reakcjach ze strony zaprezentowanej firmy. Imponująca jakość wyrobów w korzystnej cenie a także poczucie zaufania, jakie budzi zespół pracowników Seltu motywują do nawiązania relacji handlowej. Propozycja sprzedażowa jest zaktualizowana każdego dnia oraz przystosowana do bieżących wyznaczników. Co znaczące, osoby zarządzające firmą biorą pod uwagę systematycznie wszystkie wymagania klientów i o ile potrzeby rynkowe zmienią się, to też jest to uwzględniane.

Z tego powodu Seltu pozyskało już tak sporo poleceń i może chwalić się współpracą z licznymi, istotnymi polskimi przedsiębiorstwami z branży modowej oraz jubilerskiej. Od prawie dekady firma jest w branży, ciągle dążąc do rozwoju i tworząc dobre imię. Aktualnie Seltu nie współpracuje jeszcze z firmami międzynarodowymi, natomiast dla wielu rodzimych biznesmenów jest to walor. Wiedzą bowiem, że promowane są wyłącznie krajowe produkty. To sposobność na to, aby dobrze zaprezentować się w świadomości rodaków, którzy o wiele bardziej chwalą rodzime wyroby oraz poszukują do wyrażenia siebie czegoś nietuzinkowego.