Specjalistyczne usługi cięcia laserem proponuje firma Lepsod. Są one dokładne oraz realizowane bezzwłocznie. Cięcie rewolwerowe wykonane jest z wykorzystaniem wykrawarki rewolwerowej. Jest to model Amada VIPROS 358K/368K. Urządzenie gwarantuje stabilne i perfekcyjne przetwarzanie. W związku z tym możliwe jest realizowanie nawet wyjątkowo skomplikowanych zleceń. Użycie wykrawarki oraz doświadczenie pracowników wykluczają konieczność szlifowania krawędzi.

Innowacyjny system odsysania odpadów chroni powierzchnię przed zarysowaniami. Laser Częstochowa rekomendowany jest w wypadku tłoczenia dużej liczby otworów albo różnych powtarzających się kształtów. Stabilny oraz sztywny uchwyt prasy rewolwerowej gwarantuje skrupulatne pozycjonowanie, także przy dużej prędkości oraz przyspieszeniu na całym obszarze roboczym.

Informacje techniczne o wykrywanych rewolwerowo tworzywach zamieszczone są na firmowej witrynie. Są to zbliżone wyznaczniki, ponieważ kupujący mogą składać zamówienia prywatne. Eksperci opracowują dokumentację ze zleceniodawcą lub opierają się na już opracowanej. Wykrawarka używana do wykrawania rewolwerowego pozwala na kształtowanie materiałów blaszanych. Poza cięciem na wykrawarce można wykonać: gięcie, gwintowanie, przetłaczanie, wykrawanie a także znakowanie. Wykrawane mogą być dowolne formy: okrągłe, w kwadracie, w kształcie prostokąta oraz fasolki.

Usługi wykonywane z zastosowaniem wykrawarki rewolwerowej, model Amada VIPROS 358K/368K gwarantują stabilne, szybkie oraz perfekcyjne przetwarzanie, również przy zaawansowanej produkcji. Nie trzeba wówczas szlifować krawędzi. Firma zarządza nowoczesnym parkiem maszynowym, a więc nie ma zamówienia, z jakim eksperci nie poradziliby sobie. Utrzymanie dbałości o wszystkie detale przełoży się na praktyczność, jak i perfekcyjną prezencję pozyskanych podzespołów. Zleceniodawcy, którzy minimum raz skorzystali ze świadczeń w tej firmie na pewno będą zachęceni do tego, żeby robić to regularnie.