Rzetelny sklep internetowy z zabawkami, modelami do sklejania a także modelami RC, a więc Rodzinny Market to miejsce, jakie może pochwalić się bardzo dużym zbiorem produktów. Klienci poszukujący materiały i narzędzia do budowy modeli za każdym razem wyszukają tutaj coś dla siebie. Wyszukiwanie nie jest trudne, gdyż wszystkie towary zamieszczone są w działach tematycznych. W podanym sklepie modelarskim można na przykład zaopatrywać się w modele aut w niewygórowanych sumach. Modele można dobierać jednocześnie do wieku, zdolności manualnych, jak i swojego zainteresowania.

Konsument może w takim razie odnaleźć coś dla siebie. Co znaczące, modele są od cenionych producentów, a więc cechuje je najwyższa precyzja wykonania. Osoby dla których modelarstwo to hobby mogą również zaopatrzyć się w materiały oraz narzędzia do budowania modeli. Poza klejem oraz środkami do łączenia można też zakupić: maty ze szkła, listwy z drewna, rurki z mosiądzu i węglowe, blaszki do pakietowania ogniw, kołki drewniane, pręty aluminiowe, mosiężne albo ze stali, sklejkę a także elementy papierowe. Jest to umożliwione, gdyż oferta wskazanego punktu sprzedaży stale się poszerza.

Najważniejsze narzędzia do modelowania dostępne są w wersjach na równo dla początkujących, ale też dla osób, które są już w tym doświadczone. Rozszerzeniem oferty są akumulatory i komplety do modeli zdalnie sterowanych, różnych samochodów, a także innych urządzeń. Wszystkie towary ze wskazanego działu są odpowiednio opisane, wobec czego nie będzie problemu z wyborem właściwych. Pracownicy sklepu Rodzinny Market rekomendują jednocześnie zaopatrywać się w ładowarki, co jest nad wyraz praktyczne. W czasie zabaw można bowiem już naładować następne baterie, jakie są na wyczerpaniu. Baterie oraz akumulatorki do ładowania dostępne są w licznych wymiarach. To oznacza, że gadżety z tej kategorii dopasuje się błyskawicznie.