Świeża lub sezonowana wołowina ze sklepu Steakshop, jaką możesz zamówić do domu online to wołowina dla prawdziwych smakoszy. Mięso jest kruche, soczyste i przepyszne. Zdrowa wołowina wywodzi się z krajowych upraw, z najlepszej rasy bydła. Warunki hodowli przekładają się na dalszą jakość mięsa. Kupując w Steakshop można zrobić potem wykwintne dania z tak zdrowymi składnikami jak: proteiny, żelazo, witamina B12 i składniki mineralne. Klienci mogą kupić przeróżne części mięsa, pochodzące z rozbioru – białą krzyżową, goleń wołową z kością, kość szpikową, łatę, mostek, szponder, polędwicę, mięso gulaszowe lub policzki wołowe. Każdy, kto lubi soczyste steki, robiąc użytek z oferty takiej firmy będzie usatysfakcjonowany.

Mięso wołowe z restauracji Gier Krówka jest bezkonkurencyjne. A to, że zlecenie można złożyć internetowo, dla licznych osób jest nad wyraz wygodne. Kupujący wiedzą, że dostaną mięso o idealnych właściwościach. Wędzenie lub pieczenie pozwoli wydobyć z mięsa na steki to, co najlepsze. W każdym z mięs dodane są przyprawy: czosnek, rozmaryn, ocet winny i kolendra. W sklepie ze stekami można zamówić mięso najlepszej jakości, o wysokiej zawartości tłuszczu wytapianego w wolnym procesie opiekania, a kolejno używanego do nawilżania mięsa.

Kucharze przygotowujący mięso wyjaśnią wcześniej kupującym, jak mają wszystko przyrządzać. Świeża wołowina przeznaczona jest dla wielbicieli steków oraz burgerów. Klient nie ma trudności z wybraniem najlepszego mięsa. Steki wołowe z dostawą na grilla są zrobione z: antrykotu, polędwicy, porterhouse, ribeye, rostbefu, T – bone lub tomahawku. Surowe mięso burgerowe zrobione jest ze stuprocentowej wołowiny. Przyrządzeniem zajmują się kucharze z restauracji Gier Krówka. To doskonała propozycja smakowa, ponieważ marka stale zabiega o utrzymanie najwyższych standardów. Nie trzeba wychodzić z domu, aby zaopatrzyć się w przepyszne mięso, z którego dania można przygotować przez cały rok.