Singlowanie.pl to serwis schadzkowy dla osób poszukujących kogoś o takim samym wyznaniu. Wolni chrześcijanie, w wieku od osiemnastu do 50 lat mogą w tym środowisku odnaleźć własne drugie połówki. I mimo, że portale randkowe nie ma dużego doświadczenia to zebrał ponad 10 tysięcy osób. Portal zapoznawczy singlowanie.pl jest dobrym portalem dla osób, jakie są niezbyt śmiałe w budowaniu więzi w świecie rzeczywistym. Katolickie spotkania mogą zaowocować satysfakcjonującymi a także trwałymi związkami, do czego motywują założyciele.

Prościej bowiem budować związek z osobą wierzącą w tę wiarę. Nie można zaprzeczyć, że takie same pojmowane wartości zbliżają do siebie. I pomimo że nie brakuje osób, które do serwisu chrześcijańskiego mogą podchodzić nieprzychylnie, to są to jedynie rzadkie przypadki. W tym portalu można bowiem świetnie się bawić, gdyż wolne osoby mają sporo innych tematów do omówienia.

Wystarczy się zarejestrować i odnaleźć kogoś o zbliżonym światopoglądzie. Serwis podaje dwa poziomy uczestniczenia. W ich obszarze zrealizowane są opcje typu: opcja poszukiwania innych singli, możliwość przeglądania ich profili, możliwość wysyłania czatu, możliwość dodania do swoich zasobów pozostałych korzystających z serwisu, możliwość podglądu użytkowników przeglądających na profil, możliwość podglądania tego, czy dany użytkownik jest zalogowany do serwisu, bądź jest nieobecny. Drugi poziom jest bogatszy o: możliwość uczestnictwa w społeczności singli wyznających wartości chrześcijańskie, opcję uczestnictwa na blogu a także opcję uczestnictwa na forum. Najważniejszym zadaniem jakie ma do wykonania portal singlowanie.pl jest okazja do umówienia się na schadzkę z chrześcijanami. Ten katolicki portal zapoznawczy to szansa dla singli wstydliwych. Bardzo często po przełamaniu przeszkody internetowej okazuje się, że wystarczyło być bardziej naturalnym. A jeżeli na dodatek znajdzie się kogoś o zbliżonym poglądzie na świat to ma się powody do zadowolenia.