Kris Gomula to ekspert, jaki będzie zajmować się kompleksowo stroną www. Polski specjalista SEO ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w agencjach SEO rodzimych, ale też zagranicznych. Po wdrożeniu konkretnych czynności z obszaru SEO strona zleceniodawcy będzie doskonała. Pozyskanie wzmożonego ruchu na witrynie przełoży się na korzystniejsze wyniki sprzedażowe oraz na zainteresowanie daną marką.

Specjalista Search Engine Optimization skontroluje witrynę www, a po dogłębnym audycie zajmie się ulepszeniem tych czynników, jakie trzeba poprawić. Opłata za tak kompleksowe czynności Search Engine Optimization zależy od tego, jak wiele na witrynie będzie potrzeba zmienić jak i od tego, w jakiej dyscyplinie prosperuje zleceniodawca. Agencia SEO proponująca indywidualną wycenę kosztów jest atrakcyjna dla zleceniodawców.

Ekspert włada językami: polskim, angielskim, portugalskim, francuskim i hiszpańskim. Może udzielać pomocy klientom z Chile, jak i z pozostałych krajów. Kompleksowe metody SEO, gwarantują zleceniodawcom zwiększony ruch na witrynie. Kris Gomula posiada wykształcenie z projektowania stron internetowych oraz z marketingu i zarządzania. Ten ekspert będzie zajmować się nie tylko SEO, lecz też reklamą. Przede wszystkim zajmie się ulepszeniem budowy konkretnej witryny, po to, by nawigacja była mniej skomplikowana. W rezultacie, internauci będą zachęceni do zakupu towarów, poznawania tekstów, skorzystania z konkretnych usług, czy też zaglądania na dalsze podstrony.

Będą też polecać konkretną witrynę innym osobom z grupy docelowej. Obszary działania Krisa Gomuli to: optymalizacja, link building, analizy SEO, UX, interfejs użytkownika, marketing treści, optymalizacja konwersji, kampanie SEM, e – mailowe kampanie marketingowe, strategie odbywające się w social mediach, analityka www. Widać w takim razie, że strona będzie idealna pod każdym względem. I to motywuje do nawiązania relacji biznesowej. Ten ekspert doprowadzi witrynę firmową na górze wyników wyszukiwania.