Twoja – Apteczka to sklep dający możliwość kompletnego uposażenia apteczki w jednym miejscu. Do głównego wyposażenia apteczki zaliczają się środki opatrunkowe. Są to: gaziki jałowe, kompresy, opatrunki indywidualne, chusty opatrunkowe, bandaże. Można tutaj także kupić standardowe leki, jakie muszą znajdować się w każdej apteczce. W dodatku, można również kupić nożyczki, koce termiczne, albo ustniki zaprojektowane do udzielenia pierwszej pomocy.

Sprzedawane są też rękawiczki jednorazowe. Oznacza to, że w podanym punkcie sprzedaży można zaopatrywać się we wszystkie produkty, potrzebne do wszechstronnego uposażenia apteczki. Mają one różnorodne przeznaczenia, wobec czego można je będzie używać w licznych sytuacjach. Kupujący mogą kupić nie tylko apteczki na użytek domowy, lecz także samochodowe, turystyczne, czy do szkół a także do zakładów pracy. Poza apteczkami dostępnych jest dla zainteresowanych wiele pozostałych produktów takich jak apteczka szkolna z jakich da się zrobić użytek w domu, czy pracując jako ratownik medyczny. Towary są dokładnie rozdzielone na te, jakie wykorzystuje się w domu oraz na takie, z jakich korzysta się w pracy medyków, ratowników oraz pielęgniarek, czyli nikt nie powinien się mylić. Poza apteczkami można w Twoja – Apteczka zakupić dużo innych produktów.

Wszystkie towary certyfikowane są wyznaczone do ratowania zdrowia oraz życia. Poza apteczkami na użytek prywatny, do ośrodków edukacji lub zakładów pracy można także zaopatrzyć się w fantomy z jakich skorzysta się na kursach oraz w literaturę na szkolenia. Klienci kupują tutaj również: butle z tlenem, ciśnieniomierze, defibrylatory, akcesoria niezbędne w fizjoterapii, igły do portów, inhalatory, kasetki do lekarstw, kosmetyki, kołnierze ratunkowe, maski przeciwsmogowe, maski z aktywnym węglem, opatrunki, odzież medyczna, specyfiki na komary i kleszcze, asortyment ratowniczy, sprzęt do masowania, sprzęt medyczny, sprzęt ratowniczy, osprzęt treningowy a także rehabilitacyjny, stomatologia, szyny Kramera oraz szyny palcowe, szyny unieruchamiające, torby medyczne i komplety reanimacyjne.