Wyspecjalizowany montaż klimatyzacji na terenie Małopolski wykonywany jest przez firmę TuKlima. Wystarczy obeznać się z katalogiem sprzedażowym podanej firmy i wybrać odpowiednie urządzenie do własnego domu. Jeżeli ktoś natomiast nie do końca wie, na co się decydować, to może korzystać ze wskazówek pracowników. Następnie, po ustaleniu szczegółów trzeba umawiać się na wykonanie projektu instalacji i wycenę. Poradnictwo jest nieodpłatne.

Eksperci wykonają montaż klimatyzacji Kraków sprawnie i bez pyłu. Na witrynie firmy można zobaczyć dowolne realizacje i nabrać przekonania, że de facto tym specjalistom opłaca się zaufać. Załoga montażowa wiercenie robi bezpyłowo. Klimatyzacja będzie uruchomiona już po kilku godzinach od rozpoczęcia.

Każdy montaż ukończy się wypełnieniem protokołu uruchomienia agregatu oraz podbijaniem karty gwarancyjnej. Następnie, może być zrealizowany serwis gwarancyjny, o ile tylko pojawi się taka konieczność. Cyklicznie można też oczekiwać na odgrzybianie oraz naprawę. Klimatyzacje pośród jakich można wybierać to: do ogrzewania, z oczyszczaczem oraz na balkon. W ofercie umieszczono klimatyzatory: LG, Samsung oraz GREE. Są to urządzenia wywodzące się od znanych producentów.

Oznacza to, że będzie się na pewno usatysfakcjonowanym z tego, jak one działają. Warto ufać takiej firmie, bo instalatorzy montują kilkanaście zestawów klimatyzacji w ciągu miesiąca. Wykonania są chwalone, a więc grono zleceniodawców w tej firmie wzrasta. Pracownicy dbają o to, żeby konsultacje miały miejsce w mieszkaniu zamawiającego. To daje gwarancję kupującym, że klimatyzacja będzie przystosowana do ich oczekiwań. Na takiej podstawie wyznaczany zostanie przez specjalistów także typ montażu.

Kwota za konkretne zlecenie obejmie: transport klimatyzacji do klienta, montaż agregatu i jednostki wewnętrznej, wykonanie instalacji chłodniczej, wykonanie połączenia sterującego pomiędzy jednostkami, podłączenie zasilania do klimatyzatora, odbywający się w czystych warunkach przewiert przez ścianę budynku oraz zrobienie próżni wraz z próbą uszczelnienia instalacji.