MATO design oferuje stoliki kawowe, które wywołują świetne wrażenie. Dlatego, bez kłopotu każdy tego typu stolik można dostosować do własnych upodobań. Stoliki te produkowane są z surowców cenionych europejskich wytwórców płyt akrylowych, w wysokim połysku SENOSAN. Technologia ta zapewnia, że stoliki kawowe podanej firmy będą wykazywać wyższą odporność na zarysowania, oddziaływanie promieni ultrafioletowych, jak i zaprezentują się nad wyraz designersko.

Wykorzystanie akrylu sprawi, że powierzchnia każdego ze stolików uzyska połysk przekraczający 80 Glossów. Co znaczące, powierzchnię tego typu stolika da się bez kłopotu zachować w czystości. Stoliki te zaprojektowano z myślą o modernistycznie wystylizowanych pomieszczeniach, aczkolwiek ich nieskomplikowana forma sprawi, że we wnętrzach tradycyjnych też zaprezentują się wyjątkowo. Ze względu na to, że kolorystyka wskazanych stolików jest spokojna, nie ma mowy o tym, że w jakimkolwiek wnętrzu zaburzona będzie estetyka. Za dłuższy okres użytkowania, czyli za trwałość stolików odpowiadają: wysokiej jakości surowce, trwałość projektu i stylowość.

Zaoferowane stoliki przeznaczone są do samodzielnego zamontowania, aczkolwiek nie sprawi on dużych trudności, ponieważ do każdego modelu dołączona jest czytelna instrukcja. Z uwagi na zastosowanie w projekcie stolików kawowych złączy meblowych Hettich oraz laminowanych płyt EGGER prace przy złożeniu stolika przebiegną bezproblemowo. Klient może wybierać wśród licznych modeli. Można je zamawiać wirtualnie, co dla wielu osób jest wygodne. Udostępnione modele są dokładnie scharakteryzowane. Można również przeglądać ich fotografie. stoliki kawowe są użyteczne oraz designerskie, w takim razie wielu klientom przypadną do gustu wyjątkowo. Opłaca się dostosować stolik pod względem jego wysokości albo długości blatu do sofy czy kanapy. Konsumenci posiadający sporo miejsca w salonie mogą zdecydować się na stoliki z półką. Kiedy natomiast nie dysponują większą powierzchnią, to dogodniejszym wyjściem będą modele z wolnym miejscem pod blatem, żeby móc rozprostować nogi.