Szanowana kancelaria biegłych rewidentów działająca na terenie miasta Katowice założona przez Karolinę i Łukasza Bieleckich od podstaw w dniu dzisiejszym jest przodownikiem w branży. Specjaliści świadczą usługi księgowe, związane z podatkami oraz poradnictwo od 2013 roku. Od tego też czasu uzyskali spore zaufanie pośród przedsiębiorców. Karolina Bielecka jest certyfikowaną główną księgową. W firmie zarządza działem księgowości. Łukasz Bielecki jest z kolei prezesem zarządu, z wykształcenia jest doktorem nauk społecznych i jest również biegłym rewidentem. Ma licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie ksiąg rachunkowych. Łukasz Bielecki czuwa nad teamem audytu i innych usług, jednocześnie kontrolując prace w dziale księgowości. Omawiana kancelaria biegłych rewidentów zobligowana jest do przestrzegania kilkustopniowego systemu kontroli jakości. Księgowi przy wszystkich realizacjach postępują zgodnie z przepisami KEZK IFAC. Obejmuje wyspecjalizowane postępowania, utrzymanie tajemnicy zawodowej, należytą precyzję, branżowe umiejętności, obiektywizm oraz sumienność.

Świadczenia księgowe każdorazowo wzorują się na doskonałych opcjach i na imponującej jakości. Audyt i inne usługi dopasowane są do oczekiwań zleceniodawców, plus równocześnie do bieżących zapisów prawnych. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości klient może uzupełnić formularz zgłoszeniowy, znajdujący się pod domeną i z pewnością w niedługim czasie skontaktuje się z nim pracownik z kancelarii. Po ustaleniu szczegółów umowy można będzie przejść do współpracy. Propozycja jest kompletna i zawiera szeroką paletę świadczeń audytorskich, księgowych i doradczych. Przygotowana jest zarówno do większych spółek jakie można znaleźć na giełdzie, jak i do małych firm.

Klienci mogą zdecydować się chociażby na: poprowadzenie ksiąg rachunkowych, nadzór zewnętrzny projektów sfinansowanych ze środków UE, czy poradnictwo w zakresie rachunkowości oraz podatków. Doświadczeni pracownicy przeprowadzają też solidne ekspertyzy i sporządzają opinie ekonomiczno – finansowe.
Zobacz na http://www.click2edu.pl/pasjans-online/