Każda kobieta posiada cały zestaw torebek. Mężczyźni przenigdy nie zrozumieją po co ich partnerce kolejna torebka, jeżeli w szafie wisi ich już kilkadziesiąt. Nie pojmą normalnego faktu, że do każdego zestawu ubrań pasuje inna torebka. Rozumie się samo przez się, że na zakupy nie wyłonimy się z kopertówką, natomiast do opery z okazałą torbą typu worek. Tak się składa, że większa część dam znakomicie dobiera torebkę do stroju.

Niekiedy zdarzają się wpadki, jakkolwiek jakkolwiek nikt nie jest świetny, a eksperymentować też trzeba. Torebka jest najistotniejszym dodatkiem, zaraz po butach. Pani nie wyjdzie z domu boso oraz bez torebki. Tym o wiele bardziej, że to w niej trzymane są najistotniejsze dokumenty i kosmetyki.

W szeregu przypadków zawiera ona jeszcze więcej. Rodzaj torebki codziennej dużo mówi o właścicielce. W pewnych sytuacjach worek czy także drobna listonoszka potrafią powiedzieć o człowieku więcej niż ktoś inny. Szczególnie jeśli obejrzymy zawartość. Torebka damska a także artykuły typu torebki damskie to temat wielu rozpraw naukowych. Wszystko z powodu nie do końca poznanych mechanizmów rządzących doborem jej zawartości. Damska torebka to temat wielu prac dyplomowych i innych opracowań naukowych. Co w niej jest takiego atrakcyjnego?

Przede wszystkim chodzi o zawartość. Niejeden mężczyzna zastanawiał się jakiego typu kamienie odnalazły się w kłopotliwej torebce jego partnerki. Kobiety zgadzają się, że nie szata zdobi człowieka, niemniej jednak chęć posiadania kolejnej torby jest zazwyczaj silniejsza. W dzisiejszych czasach stosownie dobrana torba to podwalina całego stroju. Dodatek ten wielokrotnie traktowany jest jak podręczne biuro. Panie trzymają w niej wszystko co wydaje im się niezbędne do normalnej, codziennej egzystencji. Kobieca natura cechuje się pewną przewidywalnością w stosunku do sytuacji, które mogą nas spotkać.

W następstwie tego w damskiej torebce można znaleźć wszystko co akurat jest nam potrzebne. Metoda jest sprawdzona, a bazowa pakowania torebki mówi, że jeżeli coś chcesz włożyć, jednak się zastanawiasz, to po prostu weź to. Najprawdopodobniej intuicja podpowiada Ci, że ta kwestia będzie wkrótce pomocna. Skutkiem tego sprawa parasola w torebce jest najbardziej zadziwiającą sprawą.