Treningi personalne w Centrum Fizjoterapii i Leczenia Ruchem Twoja Rehabilitacja są dopełnieniem oferty w takim punkcie medycznym. Poza treningami medycznymi i fizjoterapią jaka obejmuje na przykład https://twoja-rehabilitacja.pl/zajecia-z-autoterapii/ i są interesującym punktem w ofercie leczniczej. Każdy, kto szuka wykwalifikowanego oraz pełnego pasji trenera personalnego w Poznaniu, powinien zgłosić się do tej placówki. Wszyscy fizjoterapeuci mają wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami, dlatego trafnie dopasowują do nich typ treningu. Dostępne są ćwiczenia: funkcjonalne, kondycyjne, siłowe a także siłowo – kondycyjne.

Trener koncentruje się tylko na swoim podopiecznym co jest nad wyraz korzystne i daje zapewnienie pozyskania świetnych wyników. Bierze pod wzgląd kondycję zdrowotną osoby, która się do niego zgłasza oraz cele, jakie planuje ona uzyskać. Jest także wsparciem w chwili zwątpienia. Osoby, które będą zmagać się z różnymi schorzeniami mogą zapisywać się z kolei na treningi medyczne. Są to treningi zdrowotne połączone z fizjoterapią. Ich celem jest wyeliminowanie konkretnej dysfunkcji a także słabych punktów w ciele.

Ćwiczenia funkcjonalne oddziałują na dalsze funkcjonowanie osoby chorej każdego dnia. To idealna forma ćwiczeń dla osób, które chciałyby powrócić do zdrowia po operacji, kontuzji albo różnych urazach. Treningi tego typu sprawdzą się u osób, które na co dzień wykonują pracę uniemożliwiającą ruch, czy u osób z wadami postawy.

Mogą spodziewać się ulepszenia zakresu ruchu w stawach, wzmocnienia koordynacji ruchowej, jak i poprawy mobilności. Tok każdego z treningów w poznańskiej placówce ustalony jest indywidualnie, a jego elementy stałe to: rozgrzewka, trening właściwy oraz wyciszanie. W Twoja Rehabilitacja team specjalistów podnosi swoje kwalifikacje, żeby pacjentom proponować usługi na wysokim poziomie i pomóc im w walce z chorobą. To dotyczy równocześnie rehabilitacji, jak i treningów.