Twisto

Co powiesz na stworzenie zakupów w internecie teraz, jakkolwiek zapłacisz wewnątrz dnie wówczas wewnątrz 21 dni lub nawet 45 dni? Z Twisto w tej chwili jest to możliwe.

Z Twisto sprawunki zrobisz w internecie oraz sklepach stacjonarnych a tenże sam wybierzesz, kiedy będziesz chciał za nie zapłacić – odkąd rózgi azali prawdopodobnie nie prędzej wewnątrz 45 dni, natomiast owo komplet bez opłat zaś odsetek. Możesz brać za dobrą monetę w kraju względnie za granicą spośród najkorzystniejszym kursem wymiany. To całokształt przez wzgląd karcie Twisto, którą możesz zapotrzebować aż do konta.

Aby być w stanie w pełni stosować spośród zalet odroczonych płatności w środku zakupy, wypada utrwalić się w Twisto tudzież dopiąć celu weryfikacji. Do rejestracji owocny ci będzie skan dowodu osobistego. Twisto działa na zasadzie limitu kredytowego, zakres ów ustalany jest indywidualnie w celu każdego zarejestrowanego na podstawie oceny zdolności kredytowej natomiast informacji jakie podał w formularzu rejestracyjnym. Limit jest zwiększamy z pewną taką nieśmiałością w miarę upływu czasu i terminowych spłat wewnątrz poprzednie miesiące.

Karta Twisto (MasterCard) jest darmową kartą, którą możesz płacić wszędzie tam, gdzie karty płatnicze są akceptowane, nie przeciwnie w sklepach partnerskich Twisto. Zaletą karty płatniczej Twisto jest płacenie ją w czasie rzeczywistym z limitu dostępnego w celu każdego klienta (podgląd dostępnego limitu masz wiecznie po zalogowaniu się aż do Panelu Klienta na Twisto.pl).

Wydatki w bieżącym miesiącu z użyciem karty opłacisz nie prędzej aż do 15. dnia kolejnego miesiąca (więc w ciągu sprawunki spośród użyciem karty w październiku będą do opłacenia aż do 15. listopada). Kartą możesz płacić na całym świecie, Twisto oferuje nader korzystne kursy walutowe. Karta Twisto nie jest połączona spośród twoim kontem bankowym, zamówisz ją po zalogowaniu się na Twisto.pl (zakładka Karta). Po jej otrzymaniu należy ją w tym samym panelu Aktywować.

Zarejestruj się w Twisto, zamów kartę i odbierz darmowe 50 PLN