O wiele więcej osób korzysta z porad wróżbitów. Usługi wróżek dostępne przez całą dobę wyszukać można pod linkiem https://strefatarota.pl i nabrać przekonania, że są one profesjonalne. Portal współtworzą eksperci z dowolnych dziedzin ezoteryki, posiadający wiedzę i doświadczenie praktyczne.

Wyróżnia ich spore zaangażowanie oraz chęć pomagania drugim osobom. Twierdzą, że ich dar wróżenia jest przesłany w celu pomocy bliźnim. Użytkownicy, jacy do tej decydowali się korzystać z takich usług chwalą sobie to, że wróżbici do swojej pracy podchodzą z pasją. W dodatku cenią, że nie ma innych ukrytych kosztów.

Stawka jest odgórnie wyznaczona dla wszystkich i wyliczona za każdą minutę połączenia. Celem korzystania z usług wróżki na telefon należy wybrać w danej chwili dostępną wróżkę, a także przedzwonić pod wskazany na stronie numer telefonu. Po nawiązaniu połączenia system poprosi o podanie numeru wewnętrznego celem łączenia się z konkretną wróżką. Wówczas trzeba podawać liczbę udostępnioną na profilu wróżbitki albo wróżbity.

Wróżki nie tylko czytają dane z kart tarota, lecz też wsłuchują się w historii osób, które się zgłaszają. Rozpatrują sytuację konkretnej osoby z szerszej perspektywy, życzliwie doradzając. Równocześnie, zachowują bezstronność. Dlatego też chwalą się uznaniem wśród osób korzystających z serwisu. Na stronie można znaleźć dane do każdej wróżki a także krótki opis odnoszący się do tego, czym one się zajmują.

Strona udostępniona jest całodobowo, także w dni świąteczne. Klienci mogą skontaktować się też z wróżkami za pomocą wiadomości tekstowych. Świadczenia z jakich można korzystać to wróżba z kart klasycznych oraz jasnowidztwa. Karty klasyczne mają odmienne cechy niż tarot, aczkolwiek są jego dopełnieniem.

Bardzo dobrze nadają się do rozwiązania problemów oraz do przewidywania przyszłości. Każda karta klasyczna ma swoją symbolikę, zależnie od figury oraz koloru. Doświadczone wróżki oraz wróżbici potrafią doskonale interpretować zamieszczoną na kartach symbolikę. Portal oferuje także usługi jasnowidzenia, odpowiadające na zapytania dotyczące tego co dzieje się aktualnie.