Wiadomości w temacie grzybów psylocybinowych sprzedawanych w sklepie Golden Teacher pozwolą podjąć klientom ostateczną decyzję, czy chcą się zaopatrzyć właśnie w takie towary. GOLDEN TEACHER ma do zaoferowania odgórnie przygotowane komplety z substratem zarośniętym grzybnią.

Można ją legalnie zbadać w Polsce, nie można z kolei doprowadzać do pojawienia się zbitej części grzybni. Sprzedaż growkitów w tym sklepie odbywa się zgodnie z prawem. Golden Teacher to odmiana grzyba psylocybinowego, wliczana do jednej z bardziej popularniejszych. Psylocybina to związek chemiczny z rodziny tryptamin, wykazujący cechy psychodeliczne. Może znaleźć się on w licznych rodzajach grzybów. W oferowanej grzybni nie ma psylocybiny, wobec czego można ją sprzedawać, nabywać a także posiadać. Podstawowe wiadomości na temat Golden Teacher i aktualności a propos tego, w jakich krajach jest zalegalizowana uprawa można znaleźć właśnie na witrynie punktu sprzedaży.

Dzięki temu można się dużo doinformować. Grzyby Golden Teacher nieprawidłowo nazywane są grzybami psychodelicznymi. Takie doznania mogą być rozbudzone po spożyciu dużej dawki i przeżyciu złej podróży. Podana rodzina, hodowana w odpowiednich warunkach nie jest skomplikowana w uprawie. Głównie, nie wymaga wywołania szoku termicznego, jak pozostałe odmiany. Z tego względu też jest sławna. Wiele ciekawostek na temat tej odmiany można odnaleźć na wskazanej stronie internetowej.

Właściciele sklepu wprost podkreślają, że nie nakłaniają do brania oraz hodowania substancji psychotropowych. Psylocyna i psylocybina są bowiem niedopuszczone prawem w Polsce. Udostępnione fotografie, wideo oraz teksty mają profil wyłącznie edukacyjny. Twórcy portalu podkreślają, że wypowiadają też tutaj swoje opinie. Z tego powodu grupa konsumentów jest wyraźnie określona. Wiadomości w temacie grzybów psylocybinowych są dokładne.