Błyskawicznie przyznawane oraz dostępne na atrakcyjnych ustaleniach pożyczki przez Internet będzie szansa porównać ze sobą w rankingu znajdującym się pod domeną chwilowki2019.pl. Zamieszczone są tutaj możliwe do wykorzystania pożyczki przez internet razem z szczegółowym opisem. Uwzględniona jest działalność marki, czas spłacania zobowiązania finansowego a także kwota kredytu. Ktoś, kto potrzebuje natychmiastowej gotówki ma okazję skorzystać z porównywarki i od razu klikać w odnośnik „Weź pożyczkę”. Wtedy będzie przekierowany na stronę firmy oferującej pożyczkę. Co więcej, na witrynie udostępnione są wiadomości a propo pożyczek i tego, jak mogą zostać pobrane.

Klienci pozostają wobec tego w temacie. Porównywarka rozdzielona jest na kategorie: kredyty gotówkowe, pożyczki hipoteczne, chwilówki i konta w bankach. Tereny brane pod wzgląd to województwo śląskie oraz mazowieckie. Użytkownicy serwisu aktywnie rozmawiają na forum, gdzie także dokonują wymiany informacji z innymi osobami, które wzięły zobowiązania finansowe. Mają okazję też zapisać się do subskrypcji, aby posiadać aktualne wiadomości w temacie tego, co dzieje się nie tylko w portalu, ale również na witrynach marek udzielających szybkie kredyty. Do obsługi klienta wyznaczony jest ekspert udzielający odpowiedzi na wszystkie pytania.

Portal jest faktycznie rozbudowany i opłaca się z niego zrobić użytek, gdy planuje się mieć większą wiedzę w temacie tego, w jakim miejscu opłaca się pobrać kredyt. Z uwagi na wymianę opinii z pozostałymi użytkownikami serwisu można sobie także wypracować opinię co do tego, jak prosperują konkretne przedsiębiorstwa. Unowocześniona forma serwisu została bardzo dobrze przyjęta, o czym może świadczyć to, że mimo strona nie prosperuje od dawna to posiada coraz więcej użytkowników codziennie. Na określonych podstronach wyszukać można wszystkie pożyczki marek, z jakimi strona współdziała. Przejrzysta marka pozwala na szybsze zorientowanie się w tematyce kredytów, co również zachęca do następnych wizyt.