Wiodące cechy skrzyni na sól i piasek oferowanych przez Europejskie Centrum Innowacyjne motywują do tego, żeby przedsiębiorcy decydowali się je kupować dokładnie tutaj. Wszystkie firmy, które biorą odpowiedzialność za zachowanie schludności i bezpieczeństwa wokół domów, firm, obiektów użyteczności publicznej mają obowiązek, by mieć wózki transportowe i magazynowe i powinny zdecydować się na wybór tych o sporej jakości użytkowej. Są one zrobione z wysokiej jakości PE, uodpornionego na czynniki atmosferyczne oraz szkody mechaniczne.

Zależnie od tego, gdzie chce się używać konkretny pojemnik, można go dostosować pod względem pojemności. Skrzynie są lekkie, a więc bez problemu można je przewozić. Nie rdzewieją, ze względu na to, że nie ma w nich niepotrzebnej ilości części metalowych. Ich forma spowoduje, że w wypadku deszczu woda opadnie na ziemię i nie spowoduje zamarznięcia albo trudności z otwarciem. W porze zimowej można wobec tego będzie z takich skrzyń korzystać przez cały czas. Szczelna skrzynia nie spowoduje zamarznięcia materiału, jaki jest w niej przetrzymywany i będzie on mógł być użytkowany, nawet w minusowych temperaturach.

Udostępnione pojemniki mają certyfikat umożliwiający również na kontakt z jedzeniem. Kupić je można w wybranej kolorystyce. Dla klientów dostępne są modele o pojemności: 80 litrów, 90 litrów, 120 litrów, 160 litrów, 220 litrów, 250 litrów, 300 litrów, 400 litrów a także 500 litrów. Tego typu pojemniki można wykorzystać w wielu branżach. Surowiec ten jest używany podczas produkcji, prac budowlanych, albo w zimie. To także element przeciwpożarowy, tam gdzie konieczne jest zastosowanie wyjątkowych rozwiązań. Trzeba pamiętać, że sposób korzystania z pojemników doprowadza do tego, że często są one narażone na uszkodzenia. Wskazane modele są trwałe, mimo zrobienia z lekkich materiałów. W dziale pojemniki i zbiorniki te akcesoria chwalą się ogromną popularnością właśnie z uwagi na tak duże walory.