Wiodące na rynku zestawy, wyznaczone do wykrycia gorączki opisane są przez sprzedawcę AUTEMO na stronie internetowej. Dokładne opisy i dane techniczne umożliwiają klientom decydować się jakie pośród typów wybrać. A dostępne są: monitoring termowizyjny do wykrywania osób z gorączką ATM – T5, znajdująca zastosowanie w przemyśle kamera termowizyjna z wymiennymi obiektywami Pl45i, lekarska kamera termowizyjna Workswell MEDICAS jak i stacjonarna kamera termowizyjna XI400. Medyczna kamera termowizyjna jest w głównej mierze doceniana za prędkość wykonywanych pomiarów i opcję natychmiastowego wyselekcjonowania osób z objawami choroby pośród osób nie wykazujących objawów.

Warto decydować się na komplety pomiarowe, opierające się na zapisach sztucznej inteligencji. Umożliwiają termowizyjny monitoring osób pod względem
wykrywania symptomów gorączki. Kamery umożliwiają bezzwłoczne wykrywanie twarzy, również u osób zasłoniętych maską. Dostępny jest wielopunktowy pomiar temperatury z opcją udokumentowania i alarmowania.

Każde z promowanych sprzętów jest odpowiednio scharakteryzowane, podane są jego specyfikacje oraz zalety i słabe strony. Na tej podstawie można wybrać najlepszy do prognozowanych zastosowań osprzęt. Jeżeli natomiast ktoś będzie mieć jakiekolwiek rozterki, to może kontaktować się z AUTEMO, aby podjąć finalną decyzję po przeprowadzeniu konstruktywnej naradzie.

Automatyczne systemy, opierające się na unowocześnionym software mają dużo opcji. Warto z nimi obeznać się dokładnie. Opublikowane cechy kamer termowizyjnych, wyznaczonych do pomiarów podwyższonej temperatury przydadzą się konsumentom, którzy mają zamiar doinformować się, co oddziałuje na jakość zrobionych pomiarów jak i niezawodność znalezienia osób z objawami podwyższonej temperatury. Opisy kamer termowizyjnych, przeznaczonych do pomiarów podwyższonej temperatury pokazują, jakich kupujący w danym czasie wymaga.