Bogata propozycja zajęć tanecznych w szkole tańca AD to zajęcia organizowane zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Każdy, kto zamierza się rozwijać ruchowo i tanecznie może sprawdzić, co jest do wyboru. Program akrobatyka opracowany jest pod względem poziomu zaawansowania uczestników zajęć. To pozwala czuć im się komfortowo.

Dokładny rozkład zajęć wraz z ich opisem znajduje się na witrynie internetowej. Można na niej również przeczytać, że są zajęcia indywidualne. Oferta szkoły tańca rozszerzona jest też o prezentacje z tańców, jakie mogą zostać przygotowane na 18tkę, bądź w ramach pokazu na wesele. W kameralnej atmosferze każdy ma okazję rozwijać swoje umiejętności taneczne. Nie jest znaczące, czy są to zajęcia dla najmłodszych, czy treningi dla dorosłych. Jeśli ktoś chciałby podszlifować swoje kompetencje taneczne to może wpisać się na zajęcia indywidualne. W dodatku na zajęcia mogą też zapisać się osoby, które chcą się nauczyć pierwszego tańca.

Jeżeli ktokolwiek szuka niebanalnego prezentu dla bliskich, to może zdecydować się na zajęcia urodzinowe. Studio tańca zajmuje się też przygotowaniem urodzin dla dzieci, pełnych ruchu i interesujących zajęć z animatorem. W propozycji znajduje się także możliwość zorganizowania wieczoru panieńskiego, jaki pozostanie w pamięci na dłużej. Każdy, kto zastanawia się nad tym, by wynająć salę, również ma taką możliwość. Wystarczy, że będzie omawiać wszystko na indywidualnych zasadach z pracownikami studia tańca. Dokładny kosztorys dostępnych usług zaprezentowany jest na witrynie internetowej. Na zajęcia można umawiać się dzwoniąc albo za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Wykwalifikowani instruktorzy dbają o to, by każdy mógł się czuć komfortowo. Zajęcia odbywają się w dziesięcioosobowych grupach, co sprzyja zbudowaniu społeczności. Każdy, kto chciałby się rozwinąć na kilku obszarach, powinien wpisać się na zajęcia dokładnie w takim studio. O tym, jak sporo dzieje się w szkole tańca AD można dowiadywać się z kategorii Aktualności na witrynie internetowej.